Založ si blog

Iba dúfam, že Ty, ukrajinský Rus, mi raz prepáčiš

Bol som ľahostajný k zavádzaniu cenzúry u nás.

Bol som ľahostajný k zavádzaniu rôznych foriem ministerstva pravdy.

Bol som ľahostajný k budovaniu sveta „jedinej demokratickej pravdy“ vo verejnoprávnej TV a rozhlase, ako i iných elektronických a printových médiách hlavného prúdu.

Stratili sme už slobodu prejavu, teraz sú mnohí ľahostajní k zákonom zavádzajúcim stratu slobody po prejave.

*******

A tak sme sa nedozvedeli o 8 ročnej tyranii a lynči ukrajinského Rusa. Miliónov, ktoré sa „previnili“ tým, že po vzore demokratického sveta si slobodne povedali, že o ten náš svet nestoja. Nedozvedeli sme sa o Tvojom potupnom 8-ročnom pivničnom živote.

A tak sme sa nedozvedeli, že „demokratický“ režim Ukrajiny na Tvoju likvidáciu utvoril, financoval a toleroval súkromné ultranacionalistické vojská. S fašistickými praktikami, víziami, symbolikou.

A tak sme sa nedozvedeli, že sme túto nehanebnosť ako režim aktívne podporovali a financovali aj my.

A tak sme sa nedozvedeli, že „demokratický“ režim Ukrajiny utvoril a s pomocou Západu vyfinancoval špeciálne trestné oddiely regulérnej armády k likvidácii svojho človeka, ukrajinského Rusa.

A tak sme sa nedozvedeli, že „demokratický“ režim Ukrajiny mal už pred 24. februárom na tričku cca 820 000 vojnových utečencov do RF. A vyše 120 000 vojnových utečencov do vnútrozemia Ukrajiny.

A tak sme sa nedozvedeli, že „demokratický“ režim Ukrajiny zákonom zrušil právo 18 percentnej národnostnej menšiny používať svoj jazyk v úradnom styku. Hoci v civilizovanej Európe vec nevídaná – neslýchaná, legislatívna rusofóbia na prašivom ukrajinskom Rusovi je podľa našej „demokratickej“ civilizácie OK.

A tak sme sa nedozvedeli, že „demokratický“ režim Ukrajiny zákonom zrušil národnostné menšiny cez pojem „pôvodné obyvateľstvo“. Hoci v civilizovanej Európe vec nevídaná – neslýchaná, hocičo rusofóbne na prašivom ukrajinskom Rusovi je podľa našej „demokratickej“ civilizácie OK.

A tak sme sa nedozvedeli, že „demokratický“ režim Ukrajiny opakovane odmietal komunikáciu so zástupcami miliónov prašivých ukrajinských Rusov. Hoci v civilizovanej Európe vec nevídaná – neslýchaná, voči prašivému ukrajinskému Rusovi je to podľa našej „demokratickej“ civilizácie OK.

A tak sme sa nedozvedeli, že vojna proti prašivému ukrajinskému Rusovi začala už dávno, niekedy v 2014. „Demokratický“ režim Ukrajiny podľa oficiálnych dokumentov na prašivého ukrajinského Rusa chystal v marci veľkú vojenskú operáciu.

A tak si tu povinne „demokraticky“ hovoríme, že vojna začala 24. februára, a že všetko zlo pochádza od prašivého Rusa.

Ty, ukrajinský Rus, a milióny Tvojich spoluobčanov mi prepáč, že som bol doteraz tak ľahostajný a svojim nezodpovedným prístupom k životu prispel k páchaniu neospravedlniteľných neprávostí na Tebe a Tvojich blízkych. Odpusť.

Etalón, funkčný referenčný model

16.08.2022

S údivom som si pod článkom periodika prečítal takýto komentár: „Je to prosté a jednoduché : vydržať,dať podpore Ukrajiny absolútnu prioritu,dodávať toľko moderných zbraní,koľko je potreba a k týmto zbraniam aj vycvičené obsluhy – „dovolenkárov“.rusáci nemajú čo protestova´t,“dovolenkárov“ predsa stvorili oni sami.A mlátiť do [...]

Jedinečné revolučné obdobie

15.08.2022

Pod blogom je link azbukových zdrojov. Iste v mnohom propagandistický článok, pravdivosť jeho hodnotení dajme bokom . Je ale zaujímavý tým, že poukazuje na politicko-mocenské súboje v najvyšších štruktúrach Ukrajiny. Rovina prezident a jeho „team“ voči volenej štruktúre starostov či šéfov „VUC“, ako jednotlivé osoby. Rovina prezident a jeho [...]

Z jaskýň nás dostal názorový spor

14.08.2022

Bohužial, táto myšlienka nie je z mojej hlavy, taký macher nie som. Dosť často hovorím, že elity hádžu posledných pár mesiacov medzi nás „témy“, ktoré rozdelia spoločenské vedomie a tým aj spoločnosť na nepriateľské tábory. Pritom skutočná línia sporu je vždy elity – ľud. Pomocné otázky: Covid. Ukrajina. Pritom elity z najvyšších štruktúr [...]

Bordeaux / Oheň / Požiar / Hasič /

V lesnom požiari na severe Maroka zahynuli traja hasiči

16.08.2022 20:03

Štyria muži podozriví zo založenia požiaru sú zatknutí.

SR ÚV premiér LOZ Visolajský rokovanie TK BAX

Z vyšších platov sú len sľuby. Premiér zdravotníkom stále nič neponúkol

16.08.2022 17:59

Premiér Eduard Heger zdôrazňoval, že do konca júna sa nájde riešenie, ako vláda zdravotníkom zvýši platy. Je polovica augusta a na stole nie je žiadne.

rusky pas

Koncom augusta sa rozhodne, ako si Schengen poradí s ruskými vízami

16.08.2022 17:58

Koncom augusta budú v Prahe rokovať ministri zahraničných vecí krajín Európskej únie o obmedzí vydávania víz ruským občanom.

Robert Fico

Fico: Vy zadubenci v NAKA, Kajetán Kičura nikdy nekupoval a nevlastnil zlaté tehly

16.08.2022 17:47

Robert Fico sa opäť vrátil k zlatým tehličkám Kajetána Kičuru. Tvrdí, že exšéf hmotných rezerv nikdy nekupoval, nevlastnil a ani nezdedil zlaté tehličky.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 264
Celková čítanosť: 550113x
Priemerná čítanosť článkov: 2084x

Autor blogu

Kategórie