Založ si blog

Oni netliachajú, premyslene sabotujú!

Syn bol pozitívny na PCR teste. Na tvrdenia našich „novinárov“ sa spoľahnúť nedá, často sú nejednoznačné a protirečivé. Preto som sa o výklad karantény pozrel rovno na zdroj, Vestník Vlády SR…

https://korona.gov.sk/wp-content/uploads/2021/10/vyhlaska-252.pdf

…a padla mi sánka. Po prečítaní §3, odstavec 2. Na očkovaných alebo po prekonaní C19 sa „povinnosť“ z paragrafu o karanténe „nevzťahuje“.

Dovolím si komentár. Nedá sa poprieť, že očkovaní a „po prekonaní“ sú prenášačmi a šíriteľmi.

Premisa z môjho hlbokého presvedčenia, že bežný obyvateľ SR (99/100) je ešte pri zmysloch. Aj ten zaočkovaný, napriek brain washing propagande.

Ak by chcel byť očkovaný normálne zodpovedný, táto vyhláška mu to NEDOVOLÍ ! Keby bolo napísané inak, občan by sa mohol správať morálne a neroznášať C19. Takto ale nemá nárok na PN (overené telefonátom na SP) a štát ho NÚTI ísť do práce, do školy, núti ho roznášať nákazlivú chorobu. Tu nejde o „danie výhod“, „odmenenie“ či iné tliachaniny, tu ide o SABOTÁŽ! O vynútenie konať trestný čin.

Mám znova pridebílkasté otázky k materiálu, ktorý priamo upravuje správanie pozitívnych, chorých a tých v kontakte. Materiálu, ktorý má byť vo svojich dôsledkoch vysoko odborný, nie politický.

Konzílium našich superodborníkov dáva podklady Vláde SR. Zaiste by ste aj Vy radi vedeli, či takúto nehoráznosť (a iné) navrhli naši naj naj naj super (nespochybniteľní a nekonfrontovateľní) dokonale povyberaní odborníci. Ak áno, mám o ich mentálnom zdraví pochybnosti.

Ak je daný materiál vo Vestníku Vlády SR, Vláda SR ho musela „zobrať na vedomie“. To nik na takú nehoráznosť neprotestoval?

Tliacha sa tu o humanitárnej katastrofe, ale základná logika veci nefunguje odhora. Alebo že-by toto bola tá logika a úmysel? Rád by som, iste nielen ja, napľul medzi oči každému, kto sa na takomto organizovanom zverstve zúčastnil.

Skoro každý z nás dostal štátnu SMS – VAKCÍNA JE JEDINÉ RIEŠENIE!

Dovolím si poopraviť (fikcia): ŠTIPKA ZDRAVÉHO ROZUMU JE JEDINÉ RIEŠENIE!

P.S.: Trollov s mainstream argumentami o „zanedbateľnej“ miere prenosu nákazy zo zaočkovaných prosím o „rádiový kľud“.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

vlak, železnice, trať, koľaje

Pri Senci zrazil rýchlik muža, železničná doprava je úplne odstavená

22.03.2023 20:52

V blízkosti železničného priecestia pri Senci v smere Veľký Biel zrazil rýchlik muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

Britský princ William.

Princ William nečakane prišiel do Poľska za vojakmi pomáhajúcimi Ukrajine

22.03.2023 19:47

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, aby poďakoval britským a poľským vojakom zapojeným do podpory Ukrajine.

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 819609x
Priemerná čítanosť článkov: 2157x

Autor blogu

Kategórie