Založ si blog

Našim trollom.

Bolo veľmi krátke obdobie života, keď som bol z núdze v službách call centra, neskôr distribútora energií. Jednoducho priemysel „kváziobchodníctva“.

Obe „pozície“ sa dali charakterizovať (najmä):

  • Pred sebou nemáte rozmýšľajúceho človeka, máte pred sebou potenciálnu OBEŤ. Empatia zakázaná, obchod za každú cenu!
  • Myslieť zakázané, uplatňovať nadiktované schémy a tvrdenia.
  • Uplatniť nadiktované nezmyselné argumenty, i keď je jasné, že „obeť“ už unikla. Hrošia koža urobiť zo seba blbca je súčasť práce x-krát denne.
  • Iné, …

Vážení platení trollovia, neopovrhujem Vami. Váš chleba je veľmi ťažký, beznádejný, bezútešný a bezperspektívny. Je Vás veľmi jednoducho odhaliť: tisíce príspevkov, spamy, heslovité príspevky, bez možnosti najmenšej polemiky, názory copy-past mainstream, nálepkovanie a urážanie,…

A ešte jeden podstatný znak. Priam z Vašich príspevkov svieti, že kniha a knižnica je pre Vás Galaxia nedotknutá. O minime znalostí z dejín a filozofie ani nehovorím.

Ostáva mi len dúfať, že v diskusiách Vami prezentovaná mentálna a mravná úroveň je iba tvár žiadaná zamestnávateľom. Potom ste už obyčajní vzdelaní, rozmýšľajúci a cítiaci ľudia, niečo na spôsob Dr Jekyll a Mr Hyde.

S úctou.

P.S.: Trollom som nikdy nebol. To aby článok nebol zle pochopený.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

vlak, železnice, trať, koľaje

Pri Senci zrazil rýchlik muža, železničná doprava je úplne odstavená

22.03.2023 20:52

V blízkosti železničného priecestia pri Senci v smere Veľký Biel zrazil rýchlik muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

Britský princ William.

Princ William nečakane prišiel do Poľska za vojakmi pomáhajúcimi Ukrajine

22.03.2023 19:47

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, aby poďakoval britským a poľským vojakom zapojeným do podpory Ukrajine.

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 819621x
Priemerná čítanosť článkov: 2157x

Autor blogu

Kategórie