Založ si blog

Risk manažment a ihlový experiment.

Taký hypotetický prípad v hypotetických okolnostiach. Skúste si predstaviť, že máte zodpovednosť za väčšiu skupinu ľudí, napríklad ako starosta. A záleží Vám na nich. V tej obci je celé Vaše príbuzenstvo, priatelia, známi.

A museli by ste rozhodnúť o vakcinácii EXPERIMENTÁLNYM preparátom – pre začiatok iba o jeho prístupnosti.

Myslím si, prirodzený postup:

  • Zoženiem si všetky DOSTUPNÉ informácie;
  • Nájdem si SPOĽAHLIVÉ odborné autority;
  • Zvážim riziká a ich primeranosť;
  • Porovnám s inými riešeniami;
  • Informujem sa o spôsoboch, akými je možné liečiť najmä dlhodobé nepriaznivé účinky.

Nie som muška na jednaniach našej Verchušky. Mám ale silný pocit, že nič z toho sa pri úvahách o povinnom očkovaní neudialo. Najmä z posledného bodu.

Každý z nás bude niesť dôsledky očkovania. Očkovaný aj neočkovaný. Nijaká páčivá mainstream informácia nám už potom nepomôže. Problém neprestane existovať, keď sa o ňom nebude hovoriť.

Počúvame stále o problémoch s Covid. Ale vôbec nepočujeme o dlhodobých problémoch po vakcinácii. A počuť by sme mohli, pretože informácii už začína byť dosť. Aj medzi obyčajnými ľuďmi „medzi polievkou a hovädzinou“.

Problémy u predtým úplne zdravých a bezproblémových ľudí. Úplne zdraví ľudia majú zrazu „čírou náhodou“ vyšší tlak, tŕpnutíe končatín aj celej polovice tela, zažívajú bezradnosť pri vypadávaním vecí z rúk. Bolesti kĺbov, supermigrény, halucinácie, hukoty v ušiach, ťažkosti so sústredením sú takisto novou skúsenosťou. Stále častejšie neobvyklé úmrtia – ale SVK štatistiky sú jedinečné, cudzie pre naše poučenie nechceme.

Sme VŠETCI svojprávni ľudia, ktorí by si v iných veciach diktovať nedali.

Kto chce, nájde si už veľmi presiaknuté informácie o degradačných procesoch po vakcinácii v krvi.

Nájde si informácie o mikrozrazeninách a o tom, že liek na no nie je.

Nájde si informácie o degradáciách centrálnej nervovej sústavy.

…a kto chce počuť, už počuje o bezradnosti obvoďákov, internistov, neurológov, ORL, ortopédov. Máme tu teda neodvrátiteľnú

EPIDÉMIU OČKOVANÝCH.

Iba nevieme, kedy prepukne naplno a s akými väčšinovými problémami.

Moja (strategická?) otázka: Má niekto aspoň približnú predstavu, ako sa budú riešiť tieto ťažké stavy, keď je už dnes problém?

Zaočkovaných je teraz 40 percent. Koľko percent národa bude mať problém? To nebude humanitárna katastrofa?

Ako budeme riešiť chod hospodárstva, keď nám hromadne budú na dlhodobé PN, možno do invalidity odchádzať tisíce ľudí v zdravotníctve, školstve, polícii, armáde, štátnej správe, obchode, doprave, priemysle,…

Ako sa postaráme o ľudí, ktorí sú/ budú na týchto očkovaných existenčne zavislí?

Môžeme tento risk zvyšovať ešte ďalšou experimentálnou zaočkovanosťou?

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

vlak, železnice, trať, koľaje

Pri Senci zrazil rýchlik muža, železničná doprava je úplne odstavená

22.03.2023 20:52

V blízkosti železničného priecestia pri Senci v smere Veľký Biel zrazil rýchlik muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

Britský princ William.

Princ William nečakane prišiel do Poľska za vojakmi pomáhajúcimi Ukrajine

22.03.2023 19:47

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, aby poďakoval britským a poľským vojakom zapojeným do podpory Ukrajine.

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 819595x
Priemerná čítanosť článkov: 2157x

Autor blogu

Kategórie