Založ si blog

Má civilizácia Západu vôbec nejaké hodnoty? alebo Sme hodní dôvery?

Video s George Friedman a jeho prednáškou z 2015 o princípoch zahraničnej politiky USA je všeobecne známe a dostupné.

Video s prednesom ex prezidenta Ukrajiny o dôvodoch politík Minských dohôd ako zdržovacej taktiky k ukrajinskému zbrojeniu je všeobecne dostupné.

Video s výrokmi exprezidenta Ukrajiny a „copatej“ o zahnaní donbassanov a luhančanov do pivníc ako krysy a potkany, či ich obšťastňovaní nukleárnou bombou je tiež už virálne.

Videá o „dobročinných“ akciách v Odesse, či „mierových“ pochodoch s fakľami a svastikami tiež nikoho nemohli obísť.

Hlavným manipulatívnym prúdom takmer nekomentovaný neúspešný pokus kolektívneho západu o zablokovanie rezolúcie OSN proti glorifikácii nacizmu, resp. proti snahám o revízie výsledkov WWII. Vo svojej podstate niečo, čoho sa musí dištancovať každý lucídny človek.

Najnovšie výrok ex ministerky zahraničných vecí USA o užitočnosti likvidácie 500 000 detí v Iraku. V mojich očiach beštia.

Akoby nestačilo, výrok dlhoročnej ex predsedkyne vlády Nemecka o tom, že Minské dohody boli iba divadlom na získanie času k zbrojeniu pre „účely východným smerom.“

V tomto svetle je aj rozširovanie NATO plánovaním imperiálnej agresie, nie „nevinný“ slobodný výber cesty vývoja.

Priznajme si, kto mentálne kompletný by v tejto situácii dôveroval entite zvanej kolektívny západ? Ty áno?

Stále hovorím, že vojny sú riešením sporov nehanebných elít. Človek – milión nemá k nenávisti voči inému človeku – milión dôvod.

Čaká nás neradostné miesto v dejinách. Počet hlasov v OSN….kontra zastupované obyvateľstvo. Krajiny kolektívneho západu prikryté NATO -m sú iba 12 percent obyvateľstva planéty. Liberálno – demokratický transatlantický koncept „nebudeš povinne dobrovoľne dodržiavať mnou vymyslené sankcie, uvalím sankcie na teba“ sa rúca každým dňom.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 905743x
Priemerná čítanosť článkov: 2384x

Autor blogu

Kategórie