Založ si blog

Je čas kalibrovať

Kedysi pred ´ 89 bol jednotkou hlúposti jeden Biľak. V praxi sa ukázalo, že v prírode sa iná entita s tak veľkou hodnotou nevyskytuje, preto pospolitý ľud používal jednotku miliBiľak, a aj to v desatinách a stotinách.

Včera sme sa presvedčili, že aj jednotka Biľak je príliš malá. Šikovnosť ukrajinských delostrelcov spôsobila na Slovensku vo svojich následkoch prehltenie až zničenie prepálením vstupných obvodov meračov hlúposti. Pri hysterickej vojnoštváčskej aktivizácii mediálnej scény hlavného prúdu sa ručičky hlúposťometrov natočili na hriadeľku a mnohé sa poškodili.

Dovolím si Vám predbežne oznámiť stanovisko úradov „legálnej metrológie“, že boli dané návrhy na riešenia.

Prvou cestou je k prístrojom po opravách zaradiť bočníky, tzv. „šunty“, ktorých je v našich vrcholných štátnych úradoch nadostač. Vývojom prístrojov bez bočníkov sa bude zaoberať zámorské pracovisko, pretože u nás sa za dva roky už nebude dať testovať.

Keďže včera namerané hodnoty prekročili rádovo MegaBiľak, druhým opatrením je špeciálne pre predstaviteľov Režimu 2020/ Režimu 2014 zaviesť jednotky jeden Čaputovie, jeden Hegerovie. Základný prevod je 1000 Biľak = 1 kiloBiľak na jednotku uvedených.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

pohoda, stan

Búrky na západnom Slovensku: Festival Pohoda pre extrémny lejak prerušili, vietor v Bratislave prekročil 100 km/h

12.07.2024 19:02, aktualizované: 20:35

Západným a severozápadným Slovenskom sa ženie silná búrka, nárazový vietor, lokálne sa vyskytujú aj krúpy.

Lučenec, kúpalisko

Hygienickým požiadavkám na kúpanie nevyhoveli 4 vodné plochy a jedno kúpalisko

12.07.2024 17:17

Hygienickým požiadavkám na kvalitu vody na kúpanie nevyhoveli vzorky odobraté v piatich prírodných vodných plochách.

nina polakova portret

Šimkovičovej sa nepáči, že Drlička odvolal šéfku baletu bez jej vedomia a žiada vysvetlenie

12.07.2024 16:03

Poláková ako jedna z mála v roku 2022, po odvolaní Mateja Drličku z postu generálneho riaditeľa, neodstúpila zo svojej funkcie.

Suchoj SuperJet 100

V Rusku spadlo dopravné lietadlo bez cestujúcich, trojčlenná posádka zahynula

12.07.2024 15:49, aktualizované: 16:20

V lietadle neboli pasažieri, stroj sa zrútil pri skúšobnom lete po oprave.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 911850x
Priemerná čítanosť článkov: 2400x

Autor blogu

Kategórie