Založ si blog

Propaganda a podivne mlčiace technikálie

Nie tak dávno „vedeli“ satelity podrobne popísať polohy mŕtvol v Bucha.

Týždne a mesiace satelity dávajú presné, dokonca on-line koordináty pozícií ruských odpaľovacích prostriedkov.

Nie tak dávno začalo vzájomné propagandistické obviňovanie z obstreľovania Záporožskej JE. I napriek vážnosti a závažnosti veci pre celý svet „sa nenašiel“ v MAAE odborník na balistiku, ktorý by na mieste vec posúdil. I napriek žiadostiam RF ani OSN v tom z mne podivných príčin nedokázalo konať.

Týždne a mesiace sa dokázali „pozerať“ americké satelity na spomínané ostreľovanie JE. Napriek schopnostiam v detekcii tepelnej, chemickej a svetelnej stopy, o rádioelektronickej ani nehovoriac, „nevedeli“ doložiť autora ostreľovania. Ani doložiť balistické dáta z charakteru stôp výbuchov po dopade.

Týždne sa dokázali „pozerať“ americké satelity na ostreľovanie nádrže Kachovka, ktorej kolaps by znamenal poklesom hladiny kolaps chladenia JE s hrozbou jadrovej katastrofy. Znova, napriek schopnostiam v detekcii tepelnej, chemickej a svetelnej stopy, o rádioelektronickej ani nehovoriac, „nevedeli“ doložiť autora ostreľovania. Ani doložiť balistické dáta z charakteru stôp výbuchov po dopade.

…súdruhovia z propagandistických oddelení urobili niekde chybu! Či?

Dovetok: S dopadom na oprávnenosť filozofie skutočných príčin konfliktu a jeho skutočného trvania – Casus belli. Roky, osem rokov, sa dokázali „pozerať“ americké satelity na ostreľovanie Donbasu a Luhanska. Pozerať sa na týranie a lynč miliónov ľudí, na ich zaháňanie do pivníc, ako krysy a potkany. Znova, napriek schopnostiam v detekcii tepelnej, chemickej a svetelnej stopy, o rádioelektronickej ani nehovoriac, „nevedeli“ doložiť autora ostreľovania. Ani doložiť balistické dáta z charakteru stôp výbuchov po dopade.

…týral človeka – milión démonický Rus alebo nehanebný ukrajinský režim? Stojíme na správnej strane? Alebo:

Kto sa tu bojí pravdy?

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Lučenec, kúpalisko

Hygienickým požiadavkám na kúpanie nevyhoveli 4 vodné plochy a jedno kúpalisko

12.07.2024 17:17

Hygienickým požiadavkám na kvalitu vody na kúpanie nevyhoveli vzorky odobraté v piatich prírodných vodných plochách.

nina polakova portret

Šimkovičovej sa nepáči, že Drlička odvolal šéfku baletu bez jej vedomia a žiada vysvetlenie

12.07.2024 16:03

Poláková ako jedna z mála v roku 2022, po odvolaní Mateja Drličku z postu generálneho riaditeľa, neodstúpila zo svojej funkcie.

Suchoj SuperJet 100

V Rusku spadlo dopravné lietadlo bez cestujúcich, trojčlenná posádka zahynula

12.07.2024 15:49, aktualizované: 16:20

V lietadle neboli pasažieri, stroj sa zrútil pri skúšobnom lete po oprave.

Lipšic

Ústavný súd dal Lipšicovi za pravdu. V kauze kritiky diskriminačných žalôb súdy porušili jeho práva

12.07.2024 15:23

Celý spor sa týka diskriminačných žalôb, ktoré v minulosti podalo na štát množstvo sudcov bežných súdov vzhľadom na výrazne vyššie platy sudcov bývalého Špeciálneho súdu.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 911803x
Priemerná čítanosť článkov: 2399x

Autor blogu

Kategórie