Založ si blog

Alej anjelov sa asi bude „doplňovať“ – Hurá!!!

Ak sa hlavný prúd vytešuje z každého ukrajinského útoku, vybral som si jeden „špeciálny“, obzvlášť radostný a povzbudzujúci. Najmä preto, že nám ho pravdovravný mainstream, bohužiaľ, (takmer) zamlčal.

Je čoraz známejšou krásna ukrajinská tradícia (since 2014) – obstreľovanie civilných objektov Gorlovky na Donecku. Veď podľa vtedajšieho vyjadrenia prezidenta Ukrajiny „ich deti budú v pivniciach, naše sa budú…“ a pani Tymošenko tam chcela hádzať atómové bomby. Taká pravá, humanitou a vlastenectvom prekypujúca, rusofóbna ukrajinská láska k svojmu občanovi.

Pravdepodobne z premiery iných pozitívnych informácií sa u nás nevmestilo:

https://rossaprimavera.ru/news/f8fb25d2

Teším sa, že ako občan kolektívneho západu podporujem takéto krásne „humanitárne“ bombardovanie. Ak obdivovaná Madeleine Albrightová má humanistický názor, že pol milióna zabitých detí v mene demokracie bola dobrá voľba, ja sa za pár ruských panchartov tiež hanbiť nemusím. Alebo to mám citlivo vnímať inak?

Dovetok: Pevne verím, že za takýto prokyjevský názor ma už v diskusii nijaký troll z proputinovstva neobviní.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

blesk. búrka

Na Slovensko sa rúti rozsiahly búrkový systém. Na západe hrozí silný vietor, krúpy a dážď

12.07.2024 19:02

Vo večerných hodinách hrozí najmä na západnom a severozápadnom Slovensku silný nárazový vietor, lokálne sa vyskytnú aj krúpy a prívalový dážď.

Lučenec, kúpalisko

Hygienickým požiadavkám na kúpanie nevyhoveli 4 vodné plochy a jedno kúpalisko

12.07.2024 17:17

Hygienickým požiadavkám na kvalitu vody na kúpanie nevyhoveli vzorky odobraté v piatich prírodných vodných plochách.

nina polakova portret

Šimkovičovej sa nepáči, že Drlička odvolal šéfku baletu bez jej vedomia a žiada vysvetlenie

12.07.2024 16:03

Poláková ako jedna z mála v roku 2022, po odvolaní Mateja Drličku z postu generálneho riaditeľa, neodstúpila zo svojej funkcie.

Suchoj SuperJet 100

V Rusku spadlo dopravné lietadlo bez cestujúcich, trojčlenná posádka zahynula

12.07.2024 15:49, aktualizované: 16:20

V lietadle neboli pasažieri, stroj sa zrútil pri skúšobnom lete po oprave.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 911816x
Priemerná čítanosť článkov: 2400x

Autor blogu

Kategórie