Založ si blog

Stojíme na správnej strane? Správnou stranou je poznanie pravdy na prvom závite špirály

Nie som na strane ani jednej bojujúcej strany, som na strane ľudí s právom na život. Ľudia-milión na seba nestrieľajú, vojny sú spory elít.

Ste si takí istí, že po rozpade Ruska budú mať „právo na rovnocenný život“ slovanské národy, vrátane Ukrajincov? Hitler, aj nás vtedajších spojencov, podľa vtedy supertajných plánov, chcel po vojne na Madagaskar a ďaleký Sibír… To mobilizovaný Wehrmacht plný indoktrinovaných obyvateľov Nemecka (nie 220 000 tisíc SS-ákov) odmietol pár dní po vpáde do ZSSR plniť 3. Hitlerovu smernicu o zaobchádzaní so slovanským obyvateľstvom!!!

Kam by nás preorganizoval imperiálny anglosas s „uvoľnenými rukami“ po rozpade Ruska si ani nechcem predstaviť. Nie som Putinovec, ale buďme asi radi, že ten „medveď“ anglosasa zatiaľ neutralizuje.

Pustili sme si anglosaskú liberálno-demokratickú vojenskú čižmu cez DCA až do domu. Keď nemáme veriť imperiálnemu medveďovi, prečo bezvýhradne veríme inému impériu spoza Atlantiku? Kto sa na tzv. liberálno-demokratickom západe zastane nás Slovanov proti možným „definitívnym plánom“ v rámci Resetu?

Reakcia pudu sebazáchovy začína takmer na prvom závite špirály, keď nie úplne na prvom. Odpovedať si pravdivo na otázku, či bol donbasský a luhanský ľud osem rokov týraný a lynčovaný darebáckym, nami podporovaným režimom, alebo nie. Kto mu zákonmi zrušil právo používať rodný jazyk a kto zákonom zrušil jeho národnostnú menšinu. A Putin na správanie sa tohoto režimu voči vlastnému občanovi vplyv nemal ani nemá.

…len aby sme vedeli, či stojíme na správnej strane. Postavme sa na správnu stranu. Ale v mojom ponímaní to nie je ani jedna strana konfliktu. Správnou stranou je poznanie pravdy. Tá nie je jednoduchá a musí si ju nájsť každý sám.

Aj tak je kyselé alebo Zlý sen Vodcu

28.09.2022

Pred referendami sme sa mohli rozprávať o hocičom, ale nechceli sme. Po referendách už vonkoncom nechceme, ale už vôbec nie je o čom…. Výber sna z archívu: Po Majdane sme Minské dohody podpísať nechceli. Radšej sme tam s novými tankami a delami 8 rokov chodili.

Peniaze – peněži – peníze

22.09.2022

Citát (zvolanie) zo známeho filmu pozná každý. Dnes sme si ho inými slovami prečítali v mainstreame. Arkady Moshes, riaditeľ výskumného programu východného partnerstva a Ruska vo Fínskom inštitúte pre medzinárodné záležitosti: „V situácii, keď už Západ toľko obetoval do podpory obete agresie, kapitulantstvo si naozaj nemôže dovoliť“. Ja dodávam: Peniaze [...]

Infantilita kolektívneho západu

21.09.2022

Vrece sa roztrhlo s vyjadreniami elít k referendám na Donbase a Luhansku. Keby títo panáčkovia povedali skutočne, o čo im ide, bolo by to normálne. Ale oni sa prikrývajú morálkou! Výkričníkom farizejstva je vyjadrenie francúzskeho prezidenta o imperializme (a neokolonializme) Ruskej federácie ! Citujem denník Pravda: „Francúzsky prezident Emmanuel Macron označil [...]

mikulec

Juraj Krúpa: Mikulec by mal odstúpiť, nezvláda krízové situácie

29.09.2022 16:28, aktualizované: 16:44

Ministerstvo podľa poslanca nie je schopné adekvátne reagovať na migračné toky smerujúce cez Slovenskú republiku.

BBC

BBC World Service prepustí takmer 400 zamestnancov

29.09.2022 16:18

Prepúšťanie súvisí so znižovaním nákladov a prechodom na digitálne platformy.

Taliansko voľby

Talianske ministerstvo vnútra pochybilo pri prideľovaní mandátov

29.09.2022 15:21

Niektorí politici, ktorí sa radovali zo získania kresla v snemovni, tak nakoniec zrejme v novom parlamente nezasadnú.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 300
Celková čítanosť: 632034x
Priemerná čítanosť článkov: 2107x

Autor blogu

Kategórie