Založ si blog

Stojíme na správnej strane? Správnou stranou je poznanie pravdy na prvom závite špirály

Nie som na strane ani jednej bojujúcej strany, som na strane ľudí s právom na život. Ľudia-milión na seba nestrieľajú, vojny sú spory elít.

Ste si takí istí, že po rozpade Ruska budú mať „právo na rovnocenný život“ slovanské národy, vrátane Ukrajincov? Hitler, aj nás vtedajších spojencov, podľa vtedy supertajných plánov, chcel po vojne na Madagaskar a ďaleký Sibír… To mobilizovaný Wehrmacht plný indoktrinovaných obyvateľov Nemecka (nie 220 000 tisíc SS-ákov) odmietol pár dní po vpáde do ZSSR plniť 3. Hitlerovu smernicu o zaobchádzaní so slovanským obyvateľstvom!!!

Kam by nás preorganizoval imperiálny anglosas s „uvoľnenými rukami“ po rozpade Ruska si ani nechcem predstaviť. Nie som Putinovec, ale buďme asi radi, že ten „medveď“ anglosasa zatiaľ neutralizuje.

Pustili sme si anglosaskú liberálno-demokratickú vojenskú čižmu cez DCA až do domu. Keď nemáme veriť imperiálnemu medveďovi, prečo bezvýhradne veríme inému impériu spoza Atlantiku? Kto sa na tzv. liberálno-demokratickom západe zastane nás Slovanov proti možným „definitívnym plánom“ v rámci Resetu?

Reakcia pudu sebazáchovy začína takmer na prvom závite špirály, keď nie úplne na prvom. Odpovedať si pravdivo na otázku, či bol donbasský a luhanský ľud osem rokov týraný a lynčovaný darebáckym, nami podporovaným režimom, alebo nie. Kto mu zákonmi zrušil právo používať rodný jazyk a kto zákonom zrušil jeho národnostnú menšinu. A Putin na správanie sa tohoto režimu voči vlastnému občanovi vplyv nemal ani nemá.

…len aby sme vedeli, či stojíme na správnej strane. Postavme sa na správnu stranu. Ale v mojom ponímaní to nie je ani jedna strana konfliktu. Správnou stranou je poznanie pravdy. Tá nie je jednoduchá a musí si ju nájsť každý sám.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 905775x
Priemerná čítanosť článkov: 2384x

Autor blogu

Kategórie