Založ si blog

Black-out = trest Tebe za tyraniu a lynč

Taká malá sebareflexia. Ak píšem „Ty“, myslím Ty ako súčasť tejto spoločnosti, teda všetkých nás.

Dopustili sme zradu základného kameňa demokracie – pripustili sme propagandu a cenzúru. Tým sme si, mnohí aktívne, iní z lenivosti, dali vziať slobodu. Dali sme si, a dávame si nahovárať iný svet, virtuálnu realitu, primitívny naratív. Pravdu nehľadáme, dávame si ju vnútiť. A ani nezapochybujeme. Stávame sa, keď už nie sme otroci.

V istej časti sveta, mohutnosťou asi ako Slovensko, žila veľmi veľká národnostná menšina. Ich prezident odmietol v 2013 podpísať návrh asociačnej dohody s EÚ, pretože zahrňovala samovražedné klauzuly voči MMF, ktorá by z ich krajiny urobila vazala MMF. Národnostná menšina sa postavila na politický odpor.

Nami podporovaný darebácky režim nielen toleroval súkromné armády s fašizoidnými praktikami, a začal menšinu osem rokov tyranizovať a lynčovať. Úrady nami podporovaného režimu a Západ sa ich nielen nezastali, my sme to tolerovali, potom organizovali a financovali. Pomoc tyranizovanému a lynčovanému treťou stranou z východu je nám odsúdeniahodnou zámienkou k legalizácii nehanebného správania sa nami podporovaného režimu voči jeho občanom, ale toto správanie režimu voči jeho občanovi nič neospravedlňuje.

Nami podporovaný darebácky režim potom zákonmi ukotvil ďalšie príkoria menšine. Zákonom ju de-facto zrušil.

********************

Ak sa budeš báť, čo sa bude diať pri black-out(e): Je to taký hmatateľný trest za to, že si nebol poctivý k životu a podporil si tyraniu a lynč nevinných miliónov ľudí.

Následky našej nepoctivosti k životu začínajú ako bumerang siahať na našu holú existenciu. Tak, ako človeku-milión na Donbase a Luhansku siahali na holý život následky aj Tvojej nepoctivosti k životu! Dokážeš si prehodnotiť postoje, pozrieť na súčasnosť v pravdivých príčinných súvislostiach a podľa toho sa postavil k riešeniu celospoločenskej krízy?

https://www.facebook.com/watch?v=353320553586856

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 905755x
Priemerná čítanosť článkov: 2384x

Autor blogu

Kategórie