Založ si blog

Kto to len hovoril takto k civilom?

Nesúhlasíš s tým, aby sme žili podľa podmienok MMF? No tak Ti zruším školy v Tvojom jazyku.

Protestuješ proti proMMF a proEÚ politike? Zaženiem Ťa do obecného domu a vypálim Ťa ako krysy. Pre ostatných tam dole na Kryme mám takých fajných trojzubcových hrdlorezov, navštívia aj Tvoju dedinu a rodinu. Budeš ma ľúbiť!

Nepomohlo? Tak Ti na Kryme odstavím vodu k pitiu a závlahám. Veď Ty budeš zdochýnať od smädu a hladu! A keď sa priplazíš, že ma ľúbiš, dohodneme sa!

Nepomohlo? Kamoš vytvoril súkromnú armádu, ja a moji proEÚ kamaráti mu ju pomáham vyfinancovať. I keď má historicky diskutabilnú symboliku a praktiky, ja ju podporujem a posielam ju na Teba. Veď Ty si to rozmyslíš! A budeš ma ľúbiť!

Ty sa skúšaš odtrhnúť od mojej dobroty a nekonečnej láskavosti? Tak zruším všetky národnostné menšiny zákonom cez pojem „pôvodné obyvateľstvo“. A budeš ma ľúbiť!

8 rokov v pivniciach na Donbase nepomohlo? ProEÚ kamoši mi pomôžu vytvoriť a dobre vyzbrojiť moju armádu, ja a moji proEÚ a USA kamaráti mi ju pomáhajú vyfinancovať. ja ju podporujem a posielam ju na Teba. Veď Ty si to rozmyslíš! Naplánujem na Teba fatálny útok a potom ma budeš ľúbiť!

Tvoj kamoš sa na mňa nahneval? Tak Ti na Donbase a Luhansku vybombardujem vodné zdroje a priehrady. Budeš ma ľúbiť!

Super!!! Pomohlo! Môžem kričať, že vyhrávam! Dávajte mi zbrane! Tvoj kamoš odišiel od môjho paláca ratovať Ťa! Ale no, no, no! Ty si od neho berieš pasy a plánuješ žiť s ním? Tak to nie! Idem zbombardovať most na Krym! Vojensky to moc nepomôže, ale tie nevďačné civilné krysy z Krymu treba týrať, čo to dá. A budete ma ľúbiť všetci!

A tak kričím: Moje vojská znovu ovládnu južné oblasti obsadené Tvojim kamošom! Určite všetci oceníte, ako som sa o Vás celý čas staral, staral som sa o celistvosť našej rodiny, a úprimne Vás ľúbil. Veď si spomínate! Budeme sa ľúbiť!

Hlupákov je vždy vidieť najviac

25.06.2022

Pred 80 rokmi sa Nemčinu nechcel učiť skoro nikto. „Veď sa predsa nebudem učiť reč okupantov!“. Potom mnohí tento postoj ľutovali. Následne verchuška pohŕdala Angličtinou. Veď načo by nám bola reč imperialistu. Síce sa učila, ale ako a v akom rozsahu… Pri nástupe na školu (82) sa nám učiteľka Ruštiny ospravedlňovala, že síce chápe našu ideogickú [...]

Skutočný účel sankcií alebo zrušenie hlavnej výhody globalizmu

24.06.2022

Mám takú otázku do pléna. Čo musí byť splnené, aby ste boli schopní mať niekoho za nepriateľa a začali ho fyzicky ničiť? Nesmie byť žiaden podstatný existenčný záujem, ktorý by ste svojou nepriateľskou akciou ničili. V minulosti žiadne rodinné väzby; také účelové manželstvá kráľovských rodov kedysi fungovali lepšie ako hocijaké mierové zmluvy. Má to veľa [...]

Prieskum ako nechcený dôkaz xenofóbie Západu

23.06.2022

Mainstream zverejnil informáciu o prieskume s výsledom, že 85 percent ľudí v 18 prozápadných krajinách neznáša Rusov. Skúsme sa na to pozrieť z iných pohľadov. Prozápadné médiá (a režimy). Dovolím si odcitovať jedného diskutéra. „Západ a jeho médiá. Proti hoaxom bojujú tak,že ich s obľubou sami vytvárajú.Proti propagande „bojujú“ úplne [...]

kaplan

Košickému poslancovi podpálili auto, SaS žiada zvolať bezpečnostný výbor

25.06.2022 15:45, aktualizované: 16:20

Polícia už vedie trestné stíhanie.

Igor Matovič

Matovič opäť útočí na Lengvarského: Nadsluhuje na svojom mieste

25.06.2022 15:21

Aj podľa poslanca Eštoka je šéf rezortu zdravotníctva zrelý na odvolanie.

nehoda

Na diaľnici D2 sa pri nehode zranilo 8 osôb vrátane dieťaťa

25.06.2022 14:50

Na mieste zasahovali zdravotní záchranári i hasiči.

toblerone

V Bratislave sa bude vyrábať legendárna švajčiarska čokoláda

25.06.2022 13:48

Ikonická trojuholníková čokoláda sa začala vyrábať v roku 1908.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 212
Celková čítanosť: 435969x
Priemerná čítanosť článkov: 2056x

Autor blogu

Kategórie