Založ si blog

Kto to len hovoril takto k civilom?

Nesúhlasíš s tým, aby sme žili podľa podmienok MMF? No tak Ti zruším školy v Tvojom jazyku.

Protestuješ proti proMMF a proEÚ politike? Zaženiem Ťa do obecného domu a vypálim Ťa ako krysy. Pre ostatných tam dole na Kryme mám takých fajných trojzubcových hrdlorezov, navštívia aj Tvoju dedinu a rodinu. Budeš ma ľúbiť!

Nepomohlo? Tak Ti na Kryme odstavím vodu k pitiu a závlahám. Veď Ty budeš zdochýnať od smädu a hladu! A keď sa priplazíš, že ma ľúbiš, dohodneme sa!

Nepomohlo? Kamoš vytvoril súkromnú armádu, ja a moji proEÚ kamaráti mu ju pomáham vyfinancovať. I keď má historicky diskutabilnú symboliku a praktiky, ja ju podporujem a posielam ju na Teba. Veď Ty si to rozmyslíš! A budeš ma ľúbiť!

Ty sa skúšaš odtrhnúť od mojej dobroty a nekonečnej láskavosti? Tak zruším všetky národnostné menšiny zákonom cez pojem „pôvodné obyvateľstvo“. A budeš ma ľúbiť!

8 rokov v pivniciach na Donbase nepomohlo? ProEÚ kamoši mi pomôžu vytvoriť a dobre vyzbrojiť moju armádu, ja a moji proEÚ a USA kamaráti mi ju pomáhajú vyfinancovať. ja ju podporujem a posielam ju na Teba. Veď Ty si to rozmyslíš! Naplánujem na Teba fatálny útok a potom ma budeš ľúbiť!

Tvoj kamoš sa na mňa nahneval? Tak Ti na Donbase a Luhansku vybombardujem vodné zdroje a priehrady. Budeš ma ľúbiť!

Super!!! Pomohlo! Môžem kričať, že vyhrávam! Dávajte mi zbrane! Tvoj kamoš odišiel od môjho paláca ratovať Ťa! Ale no, no, no! Ty si od neho berieš pasy a plánuješ žiť s ním? Tak to nie! Idem zbombardovať most na Krym! Vojensky to moc nepomôže, ale tie nevďačné civilné krysy z Krymu treba týrať, čo to dá. A budete ma ľúbiť všetci!

A tak kričím: Moje vojská znovu ovládnu južné oblasti obsadené Tvojim kamošom! Určite všetci oceníte, ako som sa o Vás celý čas staral, staral som sa o celistvosť našej rodiny, a úprimne Vás ľúbil. Veď si spomínate! Budeme sa ľúbiť!

Aj tak je kyselé alebo Zlý sen Vodcu

28.09.2022

Pred referendami sme sa mohli rozprávať o hocičom, ale nechceli sme. Po referendách už vonkoncom nechceme, ale už vôbec nie je o čom…. Výber sna z archívu: Po Majdane sme Minské dohody podpísať nechceli. Radšej sme tam s novými tankami a delami 8 rokov chodili.

Peniaze – peněži – peníze

22.09.2022

Citát (zvolanie) zo známeho filmu pozná každý. Dnes sme si ho inými slovami prečítali v mainstreame. Arkady Moshes, riaditeľ výskumného programu východného partnerstva a Ruska vo Fínskom inštitúte pre medzinárodné záležitosti: „V situácii, keď už Západ toľko obetoval do podpory obete agresie, kapitulantstvo si naozaj nemôže dovoliť“. Ja dodávam: Peniaze [...]

Infantilita kolektívneho západu

21.09.2022

Vrece sa roztrhlo s vyjadreniami elít k referendám na Donbase a Luhansku. Keby títo panáčkovia povedali skutočne, o čo im ide, bolo by to normálne. Ale oni sa prikrývajú morálkou! Výkričníkom farizejstva je vyjadrenie francúzskeho prezidenta o imperializme (a neokolonializme) Ruskej federácie ! Citujem denník Pravda: „Francúzsky prezident Emmanuel Macron označil [...]

mikulec

Juraj Krúpa: Mikulec by mal odstúpiť, nezvláda krízové situácie

29.09.2022 16:28, aktualizované: 16:44

Ministerstvo podľa poslanca nie je schopné adekvátne reagovať na migračné toky smerujúce cez Slovenskú republiku.

BBC

BBC World Service prepustí takmer 400 zamestnancov

29.09.2022 16:18

Prepúšťanie súvisí so znižovaním nákladov a prechodom na digitálne platformy.

Taliansko voľby

Talianske ministerstvo vnútra pochybilo pri prideľovaní mandátov

29.09.2022 15:21

Niektorí politici, ktorí sa radovali zo získania kresla v snemovni, tak nakoniec zrejme v novom parlamente nezasadnú.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 300
Celková čítanosť: 632043x
Priemerná čítanosť článkov: 2107x

Autor blogu

Kategórie