Založ si blog

Kto to len hovoril takto k civilom?

Nesúhlasíš s tým, aby sme žili podľa podmienok MMF? No tak Ti zruším školy v Tvojom jazyku.

Protestuješ proti proMMF a proEÚ politike? Zaženiem Ťa do obecného domu a vypálim Ťa ako krysy. Pre ostatných tam dole na Kryme mám takých fajných trojzubcových hrdlorezov, navštívia aj Tvoju dedinu a rodinu. Budeš ma ľúbiť!

Nepomohlo? Tak Ti na Kryme odstavím vodu k pitiu a závlahám. Veď Ty budeš zdochýnať od smädu a hladu! A keď sa priplazíš, že ma ľúbiš, dohodneme sa!

Nepomohlo? Kamoš vytvoril súkromnú armádu, ja a moji proEÚ kamaráti mu ju pomáham vyfinancovať. I keď má historicky diskutabilnú symboliku a praktiky, ja ju podporujem a posielam ju na Teba. Veď Ty si to rozmyslíš! A budeš ma ľúbiť!

Ty sa skúšaš odtrhnúť od mojej dobroty a nekonečnej láskavosti? Tak zruším všetky národnostné menšiny zákonom cez pojem „pôvodné obyvateľstvo“. A budeš ma ľúbiť!

8 rokov v pivniciach na Donbase nepomohlo? ProEÚ kamoši mi pomôžu vytvoriť a dobre vyzbrojiť moju armádu, ja a moji proEÚ a USA kamaráti mi ju pomáhajú vyfinancovať. ja ju podporujem a posielam ju na Teba. Veď Ty si to rozmyslíš! Naplánujem na Teba fatálny útok a potom ma budeš ľúbiť!

Tvoj kamoš sa na mňa nahneval? Tak Ti na Donbase a Luhansku vybombardujem vodné zdroje a priehrady. Budeš ma ľúbiť!

Super!!! Pomohlo! Môžem kričať, že vyhrávam! Dávajte mi zbrane! Tvoj kamoš odišiel od môjho paláca ratovať Ťa! Ale no, no, no! Ty si od neho berieš pasy a plánuješ žiť s ním? Tak to nie! Idem zbombardovať most na Krym! Vojensky to moc nepomôže, ale tie nevďačné civilné krysy z Krymu treba týrať, čo to dá. A budete ma ľúbiť všetci!

A tak kričím: Moje vojská znovu ovládnu južné oblasti obsadené Tvojim kamošom! Určite všetci oceníte, ako som sa o Vás celý čas staral, staral som sa o celistvosť našej rodiny, a úprimne Vás ľúbil. Veď si spomínate! Budeme sa ľúbiť!

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

blesk. búrka

Na Slovensko sa rúti rozsiahly búrkový systém. Na západe hrozí silný vietor, krúpy a dážď

12.07.2024 19:02

Vo večerných hodinách hrozí najmä na západnom a severozápadnom Slovensku silný nárazový vietor, lokálne sa vyskytnú aj krúpy a prívalový dážď.

Lučenec, kúpalisko

Hygienickým požiadavkám na kúpanie nevyhoveli 4 vodné plochy a jedno kúpalisko

12.07.2024 17:17

Hygienickým požiadavkám na kvalitu vody na kúpanie nevyhoveli vzorky odobraté v piatich prírodných vodných plochách.

nina polakova portret

Šimkovičovej sa nepáči, že Drlička odvolal šéfku baletu bez jej vedomia a žiada vysvetlenie

12.07.2024 16:03

Poláková ako jedna z mála v roku 2022, po odvolaní Mateja Drličku z postu generálneho riaditeľa, neodstúpila zo svojej funkcie.

Suchoj SuperJet 100

V Rusku spadlo dopravné lietadlo bez cestujúcich, trojčlenná posádka zahynula

12.07.2024 15:49, aktualizované: 16:20

V lietadle neboli pasažieri, stroj sa zrútil pri skúšobnom lete po oprave.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 911842x
Priemerná čítanosť článkov: 2400x

Autor blogu

Kategórie