Založ si blog

Pozvánka na plenárnu schôdzu Uličného výboru občianskej EÚ výchovy

Vážení spolueuroobyvatelia!

Týmto Vám oznamujeme, že dňa eurosvätého EuroDindy v Eurokaviarni na našom Námestí Eurokódexov (vchod zo strany Eurotrpaslíka) sa o 18:00 hodine uskutoční výročná schôdza Uličného výboru občianskej EÚ výchovy. Vaše pracovné a osobné povinnosti si včas zariaďte tak, aby nedošlo k absenciám.

Dôrazne upozorňujeme, aby ste si priniesli EuroQR kód na obvyklých nosičoch.

Programom bude najmä:

Voľba EuroKontrolóra a EuroZapisovateľa nášho UV oEÚv;

Schválenie programu;

Plnenie uznesení UV oEÚv za posledný rok;

Kontrola účastí prítomných na pravidelných školeniach občianskej EÚ výchovy dospelých všetkých legislatívne požadovaných stupňov;

Kontrola účastí maloletých detí prítomných na pravidelných školeniach občianskej EÚ výchovy maloletých všetkých legislatívne požadovaných stupňov; Správa o deťoch odoberaných na prevýchovu z dôvodu nezvládnutej rodičovskej EuroVýchovy.

Riešenie nedisciplíny nášho EuroDomovníka vo veci nevyvesenia Eurovlajky v deň vyhlásenia záverov XIII. zjazdu EuroMentalKripelPárty.

Riešenie vandalstva maloletých, kedy bol v objekte č.52 zničený polep EÚ na vchodových dverách bytovky.

Riešenie vandalstva v objekte č.54, kde bola odtrhnutá hlava EuroTrpaslíka portálu dverí výťahu.

Prijatie Rezolúcie, ktorou dôrazne odsúdime ignorantské a posmešné komentáre revizionistických poslancov k záverom XIII.zjazdu EuroMentalKripelPárty. (bude filmované EuroTV, preto sa u účastníkov Plenárnej schôdze žiada schválená Eurorovnošata, vylúčenie z filmovania počítané za absenciu na Plenárnej schôdzi).

Prednáška / školenie EuroUčiteľa z Centrálneho Slovenského EuroEduOkrsku o obsahu záverov XIII. zjazdu EuroMentalKripelPárty. Link na učebné materiály pod touto pozvánkou. Upozorňujeme, že po školení sa uskutoční online preskúšavanie (1.kolo), pričom výsledky sa budú započítavať do Vášho osobného celoeur´opskeho kreditu EuroMentalKripel občana. Závery XIII. zjazdu EuroMentalKripelPárty, v linku pod Pozvánkou, dôrazne dopručujeme vopred preštudovať a pripraviť si otázky.

Účasť povinná! Účasť bez riadne updatovaného či nefunkčného QR kódu s legislatívne požadovanými záznamami a poplatkami, a povinnými členskými známkami UV oEÚv , či neschopnosť ho preukázať z iných technických príčin na Vašej strane bude považovaná za neúčasť s prísnym záznamom do evidencie Uličného EuroEduDozorcu s príslušnými konzekvenciami!

S pozdravom S EÚ na večné časy a nikdy inak! Váš EuroDôverník.

https://www.facebook.com/watch/?v=471172944697428

https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/A-9-2022-0060_CS.html

Aj tak je kyselé alebo Zlý sen Vodcu

28.09.2022

Pred referendami sme sa mohli rozprávať o hocičom, ale nechceli sme. Po referendách už vonkoncom nechceme, ale už vôbec nie je o čom…. Výber sna z archívu: Po Majdane sme Minské dohody podpísať nechceli. Radšej sme tam s novými tankami a delami 8 rokov chodili.

Peniaze – peněži – peníze

22.09.2022

Citát (zvolanie) zo známeho filmu pozná každý. Dnes sme si ho inými slovami prečítali v mainstreame. Arkady Moshes, riaditeľ výskumného programu východného partnerstva a Ruska vo Fínskom inštitúte pre medzinárodné záležitosti: „V situácii, keď už Západ toľko obetoval do podpory obete agresie, kapitulantstvo si naozaj nemôže dovoliť“. Ja dodávam: Peniaze [...]

Infantilita kolektívneho západu

21.09.2022

Vrece sa roztrhlo s vyjadreniami elít k referendám na Donbase a Luhansku. Keby títo panáčkovia povedali skutočne, o čo im ide, bolo by to normálne. Ale oni sa prikrývajú morálkou! Výkričníkom farizejstva je vyjadrenie francúzskeho prezidenta o imperializme (a neokolonializme) Ruskej federácie ! Citujem denník Pravda: „Francúzsky prezident Emmanuel Macron označil [...]

USA, Kalifornia, búrka, dážď, záplavy, potopa, voda, more,

Mesto Rijeka po daždi zaplavila voda, zahynul jeden človek

29.09.2022 13:59

V priebehu dvoch hodín spadlo v chorvátskom prístavnom meste takmer toľko zrážok, čo v priemere spadne za celý september.

Ukrajina Rusko referendá vlajka

Štyri okupované oblasti Ukrajiny budú k Rusku pripojené v piatok, vyhlásil Kremeľ

29.09.2022 12:35

Moskvou dosadení "lídri" štyroch okupovaných oblastí podpíšu dohody o pričlenení k Ruskej federácii na piatkovej ceremónii.

Visolajský zdravotníci lekári odchod muži výpoveď

Lekári spustili hromadné výpovede. Odísť ich chce takmer dvetisíc

29.09.2022 12:15, aktualizované: 15:07

Lekárom od soboty začnú plynúť výpovedné lehoty. Ak sa s vládou nedohodnú, od 1. decembra z nemocníc odídu.

SR Sliač SIAF 2019 letecké dni program BBX

V Prešove plánujú postaviť hangár pre vrtuľníky Black Hawk za 4,9 milióna eur

29.09.2022 10:33

Predpokladaný termín výstavby je v rokoch 2022 až 2023.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 300
Celková čítanosť: 631982x
Priemerná čítanosť článkov: 2107x

Autor blogu

Kategórie