Založ si blog

Pozvánka na plenárnu schôdzu Uličného výboru občianskej EÚ výchovy

Vážení spolueuroobyvatelia!

Týmto Vám oznamujeme, že dňa eurosvätého EuroDindy v Eurokaviarni na našom Námestí Eurokódexov (vchod zo strany Eurotrpaslíka) sa o 18:00 hodine uskutoční výročná schôdza Uličného výboru občianskej EÚ výchovy. Vaše pracovné a osobné povinnosti si včas zariaďte tak, aby nedošlo k absenciám.

Dôrazne upozorňujeme, aby ste si priniesli EuroQR kód na obvyklých nosičoch.

Programom bude najmä:

Voľba EuroKontrolóra a EuroZapisovateľa nášho UV oEÚv;

Schválenie programu;

Plnenie uznesení UV oEÚv za posledný rok;

Kontrola účastí prítomných na pravidelných školeniach občianskej EÚ výchovy dospelých všetkých legislatívne požadovaných stupňov;

Kontrola účastí maloletých detí prítomných na pravidelných školeniach občianskej EÚ výchovy maloletých všetkých legislatívne požadovaných stupňov; Správa o deťoch odoberaných na prevýchovu z dôvodu nezvládnutej rodičovskej EuroVýchovy.

Riešenie nedisciplíny nášho EuroDomovníka vo veci nevyvesenia Eurovlajky v deň vyhlásenia záverov XIII. zjazdu EuroMentalKripelPárty.

Riešenie vandalstva maloletých, kedy bol v objekte č.52 zničený polep EÚ na vchodových dverách bytovky.

Riešenie vandalstva v objekte č.54, kde bola odtrhnutá hlava EuroTrpaslíka portálu dverí výťahu.

Prijatie Rezolúcie, ktorou dôrazne odsúdime ignorantské a posmešné komentáre revizionistických poslancov k záverom XIII.zjazdu EuroMentalKripelPárty. (bude filmované EuroTV, preto sa u účastníkov Plenárnej schôdze žiada schválená Eurorovnošata, vylúčenie z filmovania počítané za absenciu na Plenárnej schôdzi).

Prednáška / školenie EuroUčiteľa z Centrálneho Slovenského EuroEduOkrsku o obsahu záverov XIII. zjazdu EuroMentalKripelPárty. Link na učebné materiály pod touto pozvánkou. Upozorňujeme, že po školení sa uskutoční online preskúšavanie (1.kolo), pričom výsledky sa budú započítavať do Vášho osobného celoeur´opskeho kreditu EuroMentalKripel občana. Závery XIII. zjazdu EuroMentalKripelPárty, v linku pod Pozvánkou, dôrazne dopručujeme vopred preštudovať a pripraviť si otázky.

Účasť povinná! Účasť bez riadne updatovaného či nefunkčného QR kódu s legislatívne požadovanými záznamami a poplatkami, a povinnými členskými známkami UV oEÚv , či neschopnosť ho preukázať z iných technických príčin na Vašej strane bude považovaná za neúčasť s prísnym záznamom do evidencie Uličného EuroEduDozorcu s príslušnými konzekvenciami!

S pozdravom S EÚ na večné časy a nikdy inak! Váš EuroDôverník.

https://www.facebook.com/watch/?v=471172944697428

https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/A-9-2022-0060_CS.html

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Lučenec, kúpalisko

Hygienickým požiadavkám na kúpanie nevyhoveli 4 vodné plochy a jedno kúpalisko

12.07.2024 17:17

Hygienickým požiadavkám na kvalitu vody na kúpanie nevyhoveli vzorky odobraté v piatich prírodných vodných plochách.

nina polakova portret

Šimkovičovej sa nepáči, že Drlička odvolal šéfku baletu bez jej vedomia a žiada vysvetlenie

12.07.2024 16:03

Poláková ako jedna z mála v roku 2022, po odvolaní Mateja Drličku z postu generálneho riaditeľa, neodstúpila zo svojej funkcie.

Suchoj SuperJet 100

V Rusku spadlo dopravné lietadlo bez cestujúcich, trojčlenná posádka zahynula

12.07.2024 15:49, aktualizované: 16:20

V lietadle neboli pasažieri, stroj sa zrútil pri skúšobnom lete po oprave.

Lipšic

Ústavný súd dal Lipšicovi za pravdu. V kauze kritiky diskriminačných žalôb súdy porušili jeho práva

12.07.2024 15:23

Celý spor sa týka diskriminačných žalôb, ktoré v minulosti podalo na štát množstvo sudcov bežných súdov vzhľadom na výrazne vyššie platy sudcov bývalého Špeciálneho súdu.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 911787x
Priemerná čítanosť článkov: 2399x

Autor blogu

Kategórie