Založ si blog

Pozvánka na plenárnu schôdzu Uličného výboru občianskej EÚ výchovy

Vážení spolueuroobyvatelia!

Týmto Vám oznamujeme, že dňa eurosvätého EuroDindy v Eurokaviarni na našom Námestí Eurokódexov (vchod zo strany Eurotrpaslíka) sa o 18:00 hodine uskutoční výročná schôdza Uličného výboru občianskej EÚ výchovy. Vaše pracovné a osobné povinnosti si včas zariaďte tak, aby nedošlo k absenciám.

Dôrazne upozorňujeme, aby ste si priniesli EuroQR kód na obvyklých nosičoch.

Programom bude najmä:

Voľba EuroKontrolóra a EuroZapisovateľa nášho UV oEÚv;

Schválenie programu;

Plnenie uznesení UV oEÚv za posledný rok;

Kontrola účastí prítomných na pravidelných školeniach občianskej EÚ výchovy dospelých všetkých legislatívne požadovaných stupňov;

Kontrola účastí maloletých detí prítomných na pravidelných školeniach občianskej EÚ výchovy maloletých všetkých legislatívne požadovaných stupňov; Správa o deťoch odoberaných na prevýchovu z dôvodu nezvládnutej rodičovskej EuroVýchovy.

Riešenie nedisciplíny nášho EuroDomovníka vo veci nevyvesenia Eurovlajky v deň vyhlásenia záverov XIII. zjazdu EuroMentalKripelPárty.

Riešenie vandalstva maloletých, kedy bol v objekte č.52 zničený polep EÚ na vchodových dverách bytovky.

Riešenie vandalstva v objekte č.54, kde bola odtrhnutá hlava EuroTrpaslíka portálu dverí výťahu.

Prijatie Rezolúcie, ktorou dôrazne odsúdime ignorantské a posmešné komentáre revizionistických poslancov k záverom XIII.zjazdu EuroMentalKripelPárty. (bude filmované EuroTV, preto sa u účastníkov Plenárnej schôdze žiada schválená Eurorovnošata, vylúčenie z filmovania počítané za absenciu na Plenárnej schôdzi).

Prednáška / školenie EuroUčiteľa z Centrálneho Slovenského EuroEduOkrsku o obsahu záverov XIII. zjazdu EuroMentalKripelPárty. Link na učebné materiály pod touto pozvánkou. Upozorňujeme, že po školení sa uskutoční online preskúšavanie (1.kolo), pričom výsledky sa budú započítavať do Vášho osobného celoeur´opskeho kreditu EuroMentalKripel občana. Závery XIII. zjazdu EuroMentalKripelPárty, v linku pod Pozvánkou, dôrazne dopručujeme vopred preštudovať a pripraviť si otázky.

Účasť povinná! Účasť bez riadne updatovaného či nefunkčného QR kódu s legislatívne požadovanými záznamami a poplatkami, a povinnými členskými známkami UV oEÚv , či neschopnosť ho preukázať z iných technických príčin na Vašej strane bude považovaná za neúčasť s prísnym záznamom do evidencie Uličného EuroEduDozorcu s príslušnými konzekvenciami!

S pozdravom S EÚ na večné časy a nikdy inak! Váš EuroDôverník.

https://www.facebook.com/watch/?v=471172944697428

https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/A-9-2022-0060_CS.html

Hlupákov je vždy vidieť najviac

25.06.2022

Pred 80 rokmi sa Nemčinu nechcel učiť skoro nikto. „Veď sa predsa nebudem učiť reč okupantov!“. Potom mnohí tento postoj ľutovali. Následne verchuška pohŕdala Angličtinou. Veď načo by nám bola reč imperialistu. Síce sa učila, ale ako a v akom rozsahu… Pri nástupe na školu (82) sa nám učiteľka Ruštiny ospravedlňovala, že síce chápe našu ideogickú [...]

Skutočný účel sankcií alebo zrušenie hlavnej výhody globalizmu

24.06.2022

Mám takú otázku do pléna. Čo musí byť splnené, aby ste boli schopní mať niekoho za nepriateľa a začali ho fyzicky ničiť? Nesmie byť žiaden podstatný existenčný záujem, ktorý by ste svojou nepriateľskou akciou ničili. V minulosti žiadne rodinné väzby; také účelové manželstvá kráľovských rodov kedysi fungovali lepšie ako hocijaké mierové zmluvy. Má to veľa [...]

Prieskum ako nechcený dôkaz xenofóbie Západu

23.06.2022

Mainstream zverejnil informáciu o prieskume s výsledom, že 85 percent ľudí v 18 prozápadných krajinách neznáša Rusov. Skúsme sa na to pozrieť z iných pohľadov. Prozápadné médiá (a režimy). Dovolím si odcitovať jedného diskutéra. „Západ a jeho médiá. Proti hoaxom bojujú tak,že ich s obľubou sami vytvárajú.Proti propagande „bojujú“ úplne [...]

nehoda

Na diaľnici D2 sa pri nehode zranilo 8 osôb vrátane dieťaťa

25.06.2022 14:50

Na mieste zasahovali zdravotní záchranári i hasiči.

toblerone

V Bratislave sa bude vyrábať legendárna švajčiarska čokoláda

25.06.2022 13:48

Ikonická trojuholníková čokoláda sa začala vyrábať v roku 1908.

litva, rusko

Moskva ide ďalej: Po vyhrážkach spochybňuje hranice Litvy

25.06.2022 12:46

Rusko zákaz prepravy tovaru do Kaliningradskej oblasti označilo za "nelegálne".

Igor Matovič

Matovič svojim: Z hlasovania s fašistami nemusíte mať výčitky

25.06.2022 10:29

Matovič s Hegerom nechcú nechať rodiny v štichu. Svojich upokojujú, že hlasovanie o protiinflačnom balíčku aj s fašistami bolo správne.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 212
Celková čítanosť: 435660x
Priemerná čítanosť článkov: 2055x

Autor blogu

Kategórie