Založ si blog

Likvidácia za názor, za presvedčenie

Pani ex diplomatka, herečka, Magda V., sa v marci tohoto roku exponovala v jednej TV diskusii.

Veľa ľudí sa pamätá na perzekúcie režimu pred 89. Spomínaná pani ex diplomatka v približne 34. minúte záznamu bezostyšne liberálno-demokraticky deklaruje „potrebu likvidácie piatej kolóny“. A je za to v komunikácii voči orgánom činným v trestnom konaní.

Likvidácia. Vysporiadanie sa s … Za názor, že súčasný konflikt nie je iba o tom, čo prezentuje naratív MSM. Že ukrajinský režim už roky v mnohom nemá s demokraciou nič spoločné. Režim, ktorý sa k národnostným menšinám správa ako posledný naničhodník, až dehumanizujúco. Roky sa tak deje, voči miliónom sa tak deje, voči nevinným ľuďom sa tak deje.

Pani ex diplomatka jasne vyjadrila svoje presvedčenie, že v tomto konflikte ide o zachovanie liberálno-demokratického sveta. Nie o civilizačné hodnoty, nie o práva človeka na normálny život, nie o rešpektovanie historicko – filozofických hodnôt. Nadraďujú sa geopolitické záujmy nad záujmy človeka.

Definovanie „dobrej“ a „zlej“ propagandy je už iba čerešničkou na torte.

Doteraz som Vás mal za herečku, profesionála par excellence. Odteraz ste sa mi začali ľudsky protiviť. Pani Magda V., je mi z Vás na zvracanie!

To je môj pocit, moja emócia. Netlačím nikoho, nech si urobí názor každý sám.

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/15242/311263#2083

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

india, požiar

Najmenej 20 ľudí prišlo o život pri požiari v herni na západe Indie

25.05.2024 18:22

Úrady tvrdia, že medzi mŕtvymi sú aj deti.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

nehoda

Vodič Passatu vyletel pri Holíči z cesty, nehodu neprežil

25.05.2024 17:57

Podľa polície pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť a pri predchádzaní nezvládol riadenie.

zelenskyj

Zelenskyj: Prímerie by teraz Putin zneužil. Straty? Na jedného Ukrajinca osem Rusov

25.05.2024 16:55

Putinovi absolútne nezáleží na svojich ľuďoch, civilistoch ani vojakoch, myslí si ukrajinský prezident.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 900040x
Priemerná čítanosť článkov: 2369x

Autor blogu

Kategórie