Založ si blog

Test vlastného svedomia alebo Etický kódex ochrancu moderných demokratických európskych hodnôt.

Nech by naša veľká národnostná menšina (18 percent ?) hromadne prejavovala nesúhlas s rozhodnutím o smerovaní tejto krajiny.

1 – Schvaľujem a podporujem kroky vlády k zákazu používania jazyka tejto menšiny na úradoch a školách.

2- Schvaľujem a podporujem tvorbu, formovanie a financovanie súkromných armád s nacistickou symbolikou a filozofiou.

3- Súhlasím so zahraničnou finančnou a inou pomocou zahraničia v tejto veci.

4- Schvaľujem a podporujem použitie predmetných armád k potlačeniu legitímneho politického názoru menšiny. Súhlasím so zahraničnou podporou a účasťou vo veci.

5- Som proti vytvoreniu paralelných štruktúr menšiny pri zlyhaní všetkých pokusov menšiny k dialógu so štátom.

6- Schvaľujem dlhodobý fyzický lynč a tyraniu civilistov menšiny prostriedkami súkromných armád aj regulérnej armády štátu, súhlasím s vojenskými operáciami ako antiteroristickými akciami.

7- Schvaľujem označenie menšiny za kriminálnych separatistov a teroristov.

8- Schvaľujem, že za fyzické obete menšiny sa štát vyviňuje, resp. ich popiera.

9- Schvaľujem a súhlasím so zákonom k „zrušeniu“ národnostných menšín pomocou zavedenia pojmu „pôvodné obyvateľstvo“ (o.i. nesmie mať školstvo v jazyku menšiny v zahraničí).

10- Schvaľujem popieranie 8-ročného fyzického lynču a tyranie menšiny, popieranie cca 820000 exodu menšiny do susednej krajiny ešte pred 24.februárom.

11- Schvaľujem a podporujem všestrannú finančnú pomoc zahraničia pri boji vlády k potlačeniu a fyzickej likvidácii menšiny a jej obrancu..

12- Schvaľujem a podporujem všestrannú pomoc zahraničia vo vyzbrojovaní a výcviku vojenského personálu k potlačeniu a fyzickej likvidácii menšiny a jej obrancu.

13- Schvaľujem a podporujem činnosť vlády, Vodcu aj zahraničia k tvorbe a prevádzke biolaboratórií s cieľom vytvorenia etnicky cielených biologických ZHN.

14- Som ochotný bojovať za Vodcu v mene ochrany a zachovania vládnej moci i napriek horeuvedeným praktikám presadzovania moci. Územná integrita štátu je nadradená právu človeka z národnostnej menšiny na dôstojný život bez štátnej tyranie.

15- Podporujem a schvaľujem prípravu, organizáciu a uskutočnenie rozsiahlej vojenskej operácie armádou ku konečnému riešeniu sporu s menšinou.

16- Činnosť smerujúcu proti hore charakterizovanej vládnej moci považujem za zradcovstvo a malo by sa považovať za vlastizradu.

17- Schvaľujem a podporujem všestrannú izoláciu štátu ochrancu menšiny z medzinárodného života a jeho totálnu izoláciu od sveta, vrátanie zhabania majetkov. Od úrovne občana.

18- Schvaľujem a podporujem všestranné pohŕdanie ľuďmi aj kultúrou štátu ochrancu menšiny, ako i menšinou samou.

Etalón, funkčný referenčný model

16.08.2022

S údivom som si pod článkom periodika prečítal takýto komentár: „Je to prosté a jednoduché : vydržať,dať podpore Ukrajiny absolútnu prioritu,dodávať toľko moderných zbraní,koľko je potreba a k týmto zbraniam aj vycvičené obsluhy – „dovolenkárov“.rusáci nemajú čo protestova´t,“dovolenkárov“ predsa stvorili oni sami.A mlátiť do [...]

Jedinečné revolučné obdobie

15.08.2022

Pod blogom je link azbukových zdrojov. Iste v mnohom propagandistický článok, pravdivosť jeho hodnotení dajme bokom . Je ale zaujímavý tým, že poukazuje na politicko-mocenské súboje v najvyšších štruktúrach Ukrajiny. Rovina prezident a jeho „team“ voči volenej štruktúre starostov či šéfov „VUC“, ako jednotlivé osoby. Rovina prezident a jeho [...]

Z jaskýň nás dostal názorový spor

14.08.2022

Bohužial, táto myšlienka nie je z mojej hlavy, taký macher nie som. Dosť často hovorím, že elity hádžu posledných pár mesiacov medzi nás „témy“, ktoré rozdelia spoločenské vedomie a tým aj spoločnosť na nepriateľské tábory. Pritom skutočná línia sporu je vždy elity – ľud. Pomocné otázky: Covid. Ukrajina. Pritom elity z najvyšších štruktúr [...]

Bordeaux / Oheň / Požiar / Hasič /

V lesnom požiari na severe Maroka zahynuli traja hasiči

16.08.2022 20:03

Štyria muži podozriví zo založenia požiaru sú zatknutí.

SR ÚV premiér LOZ Visolajský rokovanie TK BAX

Z vyšších platov sú len sľuby. Premiér zdravotníkom stále nič neponúkol

16.08.2022 17:59

Premiér Eduard Heger zdôrazňoval, že do konca júna sa nájde riešenie, ako vláda zdravotníkom zvýši platy. Je polovica augusta a na stole nie je žiadne.

rusky pas

Koncom augusta sa rozhodne, ako si Schengen poradí s ruskými vízami

16.08.2022 17:58

Koncom augusta budú v Prahe rokovať ministri zahraničných vecí krajín Európskej únie o obmedzí vydávania víz ruským občanom.

Robert Fico

Fico: Vy zadubenci v NAKA, Kajetán Kičura nikdy nekupoval a nevlastnil zlaté tehly

16.08.2022 17:47

Robert Fico sa opäť vrátil k zlatým tehličkám Kajetána Kičuru. Tvrdí, že exšéf hmotných rezerv nikdy nekupoval, nevlastnil a ani nezdedil zlaté tehličky.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 264
Celková čítanosť: 550044x
Priemerná čítanosť článkov: 2084x

Autor blogu

Kategórie