Založ si blog

Rus je tiež človek. Nenávisť k Rusom je diagnóza.

Mám pridebílkasté otázky. Mierim na čas pred 24. februárom.

Čo vedie Teba, civilizovaného človeka, k odmietaniu vôle poznať, či na Ukrajine prebiehala najmä na východe genocída alebo nie? Či tam boli 8 rokov hrubou silou týrané a lynčované státisíce ľudí iba na etnickom princípe.

Čo vedie Teba, civilizovaného človeka, k odmietaniu vôle poznať, či na Ukrajine boli tvorené, financované (aj Západom), tolerované a podporované (aj Západom) súkromné armády so zjavne xenofóbnymi praktikami?

Čo vedie Teba, civilizovaného človeka, k odmietaniu vôle poznať, či náš spojenec USA v biolabákoch na Ukrajine (a inde vo svete!) pripravoval alebo nepripravoval etnicky cielené ZHN? Pritom nechceš poznať a odmietaš predložené nezvrátiteľné dôkazy – iba preto, že ich dali na svetlo „zlí a nehodní“ Rusi?

Prečo sme sa nezastali Rusa, aby nebol na dennej báze týraný a lynčovaný? Stále si hovoríš slušný, rozumný a civilizovaný človek?

Vojna je to najhoršie, je to zlyhanie civilizácie. Ak mávaš modro-žltou vlajkou, podporuješ vojnou skúšaného človeka (a ktorého?) alebo tamojší režim?

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

blesk. búrka

Na Slovensko sa rúti rozsiahly búrkový systém. Na západe hrozí silný vietor, krúpy a dážď

12.07.2024 19:02

Vo večerných hodinách hrozí najmä na západnom a severozápadnom Slovensku silný nárazový vietor, lokálne sa vyskytnú aj krúpy a prívalový dážď.

Lučenec, kúpalisko

Hygienickým požiadavkám na kúpanie nevyhoveli 4 vodné plochy a jedno kúpalisko

12.07.2024 17:17

Hygienickým požiadavkám na kvalitu vody na kúpanie nevyhoveli vzorky odobraté v piatich prírodných vodných plochách.

nina polakova portret

Šimkovičovej sa nepáči, že Drlička odvolal šéfku baletu bez jej vedomia a žiada vysvetlenie

12.07.2024 16:03

Poláková ako jedna z mála v roku 2022, po odvolaní Mateja Drličku z postu generálneho riaditeľa, neodstúpila zo svojej funkcie.

Suchoj SuperJet 100

V Rusku spadlo dopravné lietadlo bez cestujúcich, trojčlenná posádka zahynula

12.07.2024 15:49, aktualizované: 16:20

V lietadle neboli pasažieri, stroj sa zrútil pri skúšobnom lete po oprave.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 911811x
Priemerná čítanosť článkov: 2400x

Autor blogu

Kategórie