Založ si blog

Nové mapky Ukrajiny

Mainstream pustil správu o snahách určitých politických kruhov v Maďarsku parcelovať Ukrajinu. Ale tíško o tom, že je to iba súčasť iného plánu.

Nie je problém nájsť si mapky, ktoré kreslili Poliaci. Chcú vrátiť stav východnej hranice do rokov pred druhou svetovou. Iste ešte nezapadlo zpred pár desiatok hodín, že chceli vstúpiť vojensky na Ukrajinu a za podporu prisľúbili „kusanec“ z Ukrajiny aj Maďarsku a Rumunsku.

Kto čosi prečítal o Banderovi, nielen o banderovcoch, začína sa asi báť. Lebo dejiny sa opakujú. Povojnové aktivity súkromných vojsk Azov a im podobných v reakcii na zamýšľanú anexiu Ukrajiny Poľskom by boli viac ako logické.

Znova pridebílkasté otázky.

Prečo dlhoročné poľské riťolezectvo voči USA?

Je Poľsko pre Ukrajinu priateľ alebo nepriateľ?

Uvedomí si krôčik po krôčiku aj hlavný mediálny prúd, kto bráni ukrajinské mestá a čo by v prípade víťazstva Ukrajiny ich podiel za zásluhy v politikách Ukrajiny znamenal pre nás? Nestabilita je asi slabé slovo.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

blesk. búrka

Na Slovensko sa rúti rozsiahly búrkový systém. Na západe hrozí silný vietor, krúpy a dážď

12.07.2024 19:02

Vo večerných hodinách hrozí najmä na západnom a severozápadnom Slovensku silný nárazový vietor, lokálne sa vyskytnú aj krúpy a prívalový dážď.

Lučenec, kúpalisko

Hygienickým požiadavkám na kúpanie nevyhoveli 4 vodné plochy a jedno kúpalisko

12.07.2024 17:17

Hygienickým požiadavkám na kvalitu vody na kúpanie nevyhoveli vzorky odobraté v piatich prírodných vodných plochách.

nina polakova portret

Šimkovičovej sa nepáči, že Drlička odvolal šéfku baletu bez jej vedomia a žiada vysvetlenie

12.07.2024 16:03

Poláková ako jedna z mála v roku 2022, po odvolaní Mateja Drličku z postu generálneho riaditeľa, neodstúpila zo svojej funkcie.

Suchoj SuperJet 100

V Rusku spadlo dopravné lietadlo bez cestujúcich, trojčlenná posádka zahynula

12.07.2024 15:49, aktualizované: 16:20

V lietadle neboli pasažieri, stroj sa zrútil pri skúšobnom lete po oprave.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 911817x
Priemerná čítanosť článkov: 2400x

Autor blogu

Kategórie