Založ si blog

Ukrajinec lepší ako Správy RTVS a iná propaganda

(Nielen) moja predpoveď sa pomaly ale iste plní. Propaganda, cenzúra a blokovanie webov v duchu budovania krajších zajtrajškov.

Ale chyba lávky. Svedectvá stoviek ľudí v priamom prenose to akosi „kazia“.

Kto chodíte autobusmi a vlakmi, občas počúvate ľudí (alebo o nich), ktorí ubytovávajú Ukrajincov. V práci sa od kolegov tiež čosi dozviete. Obchod, kaderníčka, učitelia,…, sprievodcovia vo vlaku. Aj noví spolužiaci Vašich detí rozprávajú.

Ešte sú plachí a uzavretí. Ešte sa neprestali báť praktík kyjevského režimu…

Počúvajme. Kto páchal genocídu. Kto vyháňa do pivníc, kto rabuje, kto strieľa a potom propagandisticky filmuje, kto zadržuje, kto ohrozuje aj na úteku. Pred kým sa uteká. Tá krutá pravda, že pred Rusmi to nie je.

Áno, určite nič nie je čiernobiele. Pomôžme Ukrajine! Skúsme nájsť združenia a právnikov, ktorí by zhromažďovali svedectvá a výpovede, záznamy z mobilov, iné dokumenty. A nebojme sa pravdy i proti oficiálnemu naratívu.

Príde čas, kedy nielen strojcovia, ale aj prisluhovači zla po zásluhe na zem nedočiahnu!

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Lučenec, kúpalisko

Hygienickým požiadavkám na kúpanie nevyhoveli 4 vodné plochy a jedno kúpalisko

12.07.2024 17:17

Hygienickým požiadavkám na kvalitu vody na kúpanie nevyhoveli vzorky odobraté v piatich prírodných vodných plochách.

nina polakova portret

Šimkovičovej sa nepáči, že Drlička odvolal šéfku baletu bez jej vedomia a žiada vysvetlenie

12.07.2024 16:03

Poláková ako jedna z mála v roku 2022, po odvolaní Mateja Drličku z postu generálneho riaditeľa, neodstúpila zo svojej funkcie.

Suchoj SuperJet 100

V Rusku spadlo dopravné lietadlo bez cestujúcich, trojčlenná posádka zahynula

12.07.2024 15:49, aktualizované: 16:20

V lietadle neboli pasažieri, stroj sa zrútil pri skúšobnom lete po oprave.

Lipšic

Ústavný súd dal Lipšicovi za pravdu. V kauze kritiky diskriminačných žalôb súdy porušili jeho práva

12.07.2024 15:23

Celý spor sa týka diskriminačných žalôb, ktoré v minulosti podalo na štát množstvo sudcov bežných súdov vzhľadom na výrazne vyššie platy sudcov bývalého Špeciálneho súdu.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 911797x
Priemerná čítanosť článkov: 2399x

Autor blogu

Kategórie