Založ si blog

Fuj!!! Predseda Vlády SR zadefinoval nepriateľa.

Vážený pán Heger, som z Vás v šoku! Citujem Vaše vyhlásenie: „…Ruská federácia nás ohrozuje!“ Hanbím sa za Vás!

Pán Heger, ešte pred Novembrom 89, od svojich 15-tich rokov, som robil licencovaný technický šport s komunikáciou po celom svete. Jeho mravný kódex sa nazýva Ham Spirit. Vtedajším agilným prisluhovačom sa neveľmi páčilo šírenie teraz samozrejmých hodnôt. Nepáčilo sa im vôbec spomenutie, že Československo podpísalo Helsinský dohovor a  Listinu ľudských práv a slobôd, a že sme tým zaviazaný. Nepáčilo sa im  zväzáčikom a kandidátom strany, že sa človek slobodne rozpráva s náprotivkom, že je to takisto človek dve ruky, dve nohy, jedna hlava, so svojou rodinou a prácou, so svojim životom a koníčkami, že v ňom nevidím „imperialistu“. Že Hlas Ameriky nie je nepriateľská ani zakázaná stanica, pretože je riadne licencovaná, ich spaľovalo do biela. Vyhlásenie, že oficiálna vojenská doktrína Československa a VZ už nemala nepriateľa, iba pravdepodobný smer obrany,  spôsobovalo u prisluhovačov režimu levitáciu.

Pán Heger, 2022-1989 = 33.     17. novembra 2021 ste sa postavili k tŕňovému srdcu na Devíne a rečnili ste po 33 rokoch o odkaze Novembra a zodpovednosti. Teraz je z Vás vojnový štváč! Zadefinovali ste národu, po 33 rokoch, NEPRIATEĽA. Bez opýtania sa, bez nášho súhlasu, NEDEMOKRATICKY. Ste nezodpovedný a NEdemokrat.

Pridali sme sa k vojnovým štváčoma a zabijakom, keď Vláda SR povolila prelety na Juhosláviu! A aktér sľuboval väčšie investície.

Pridali sme sa k vojnovým štváčom a zabijakom, keď sa ako predvoj hľadania ZHN posielali nevinným ľuďom rakety. A my sme neskôr v tomto priestore aktívne toto krviprelievanie podporovali! Hlavný aktér sľuboval väčšie investície.

Môže sa každý aj na hlavu postaviť. Ak by v susediacej krajine so Slovenskom začali ozbrojení separatisti robiť zlobu, akceptovali by ste pod touto zámienkou presun armád tretieho štátu k našim hraniciam? Ako by ste sa pozerali na krajiny, ktoré týmto vojskám utvorili koridor k týmto presunom?

Pod rúškom núdzového stavu a zákazu vychádzania ste zákerne a bez nášho súhlasu, pekne potichúčky bez publicity umožnili presun stoviek vojenských konvojov armády USA (nie NATO) cez naše územie, tisícov vojakov a nespočet kusov bojovej techniky na územie Ukrajiny, nečlenského štátu NATO. K príprave vojny. Pridali sme sa k vojnovým štváčom a zabijakom!!!

Teraz Vám niekto, kto je „hrdinsky“ schovaný za oceánom ukazuje na Rusov, že to je Váš (náš nie!!!) nepriateľ. A súčasne hovorí, že ak mu dáme voľnú ruku, ON nás ochráni. A znova sľubuje investície.

Zhrňme si to.

–          USA hovorili, čo ste chceli počuť (že je kamoš), že vás a tú „vašu“ pochybnú covid demokraciu ochráni.

–          USA ukázali, kde je váš (lebo náš nie!!!) nepriateľ.

–          USA povedali, že im máte dať úplne voľnú ruku nad nami, našimi životmi a našim územím, a ONI vás (nás nie!!!) ochránia pred vašim (nie našim!!!) nepriateľom.

Niečo z dejepisu diktátorov a despotov. Malá analógia, podobnosť s horeuvedeným čisto náhodná. Ak sa niekto chce zviditeľniť ako striktný diktátor. Stačí 15 minút školenia. Naučia ho:

–          Prvých päť minút hovor davu, čo chce počuť;

–          Druhých päť minút ukazuj na spoločného nepriateľa;

–          Potom hovor davu, že ak ti dajú moc (zvolia ťa,…), ty ich zachrániš a vyvedieš z ohrozenia.

Je to podľa jednej pečiatky. Pán Heger a Vaši spolupútnici, ste schopní to vidieť a pochopiť?

Hlupákov je vždy vidieť najviac

25.06.2022

Pred 80 rokmi sa Nemčinu nechcel učiť skoro nikto. „Veď sa predsa nebudem učiť reč okupantov!“. Potom mnohí tento postoj ľutovali. Následne verchuška pohŕdala Angličtinou. Veď načo by nám bola reč imperialistu. Síce sa učila, ale ako a v akom rozsahu… Pri nástupe na školu (82) sa nám učiteľka Ruštiny ospravedlňovala, že síce chápe našu ideogickú [...]

Skutočný účel sankcií alebo zrušenie hlavnej výhody globalizmu

24.06.2022

Mám takú otázku do pléna. Čo musí byť splnené, aby ste boli schopní mať niekoho za nepriateľa a začali ho fyzicky ničiť? Nesmie byť žiaden podstatný existenčný záujem, ktorý by ste svojou nepriateľskou akciou ničili. V minulosti žiadne rodinné väzby; také účelové manželstvá kráľovských rodov kedysi fungovali lepšie ako hocijaké mierové zmluvy. Má to veľa [...]

Prieskum ako nechcený dôkaz xenofóbie Západu

23.06.2022

Mainstream zverejnil informáciu o prieskume s výsledom, že 85 percent ľudí v 18 prozápadných krajinách neznáša Rusov. Skúsme sa na to pozrieť z iných pohľadov. Prozápadné médiá (a režimy). Dovolím si odcitovať jedného diskutéra. „Západ a jeho médiá. Proti hoaxom bojujú tak,že ich s obľubou sami vytvárajú.Proti propagande „bojujú“ úplne [...]

Igor Matovič

Matovič opäť útočí na Lengvarského: Nadsluhuje na svojom mieste

25.06.2022 15:21

Aj podľa poslanca Eštoka je šéf rezortu zdravotníctva zrelý na odvolanie.

nehoda

Na diaľnici D2 sa pri nehode zranilo 8 osôb vrátane dieťaťa

25.06.2022 14:50

Na mieste zasahovali zdravotní záchranári i hasiči.

toblerone

V Bratislave sa bude vyrábať legendárna švajčiarska čokoláda

25.06.2022 13:48

Ikonická trojuholníková čokoláda sa začala vyrábať v roku 1908.

litva, rusko

Moskva ide ďalej: Po vyhrážkach spochybňuje hranice Litvy

25.06.2022 12:46

Rusko zákaz prepravy tovaru do Kaliningradskej oblasti označilo za "nelegálne".

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 212
Celková čítanosť: 435782x
Priemerná čítanosť článkov: 2056x

Autor blogu

Kategórie