Založ si blog

Sabotáž? – školstvo

Tradične malililinká konšpirácia.

Máme málo učiteľov a úpadok školstva. Prezentované ako zanedbanie personálnej politiky ministerstva a „nezvládnutý proces očkovania“. Kto sa ale pozrel na vec opačne, z pohľadu „pandemickej politiky“. Tradične pridebílkastý nápad.

Školstvo ako kritická infraštruktúra, alebo inštitúcie s dopadom na kritickú infraštruktúru. Inštitúcie, ktoré sú už dávno, slušne povedané, „nekorektnými“ pákami natláčané do podstúpenia rádo-by „vakcinačného“ experimentu. Čo tak urobiť analýzu, či súpis, počtov učiteľov a ostatného personálu patriacich do „mínus“ stavov:

  • Koľkí výpoveďou utiekli pred ihlou;
  • Koľkí sú nezaočkovaní (v zmysle nedotknutí ihlou, nie špekulatívne prikrytí 14 dňovými lehotami najmä pre zvýšený výskyt myokarditíd a perikarditíd – https://www.sukl.sk/buxus/docs/Bezpecnost_liekov/SmPC_Comirnaty_30_ug_davka_KONCENTRAT_NA_INJEKCNU_DISPERZIU_1.PDF);
  • Koľkí sú zaočkovaní raz, v zmysle 1x vpravenej ihly, nie špekulatívne prikrytí lehotou;
  • Koľkí sú zaočkovaní dva razy, v zmysle 2x vpravenej ihly, nie špekulatívne prikrytí lehotou;
  • Koľkí sú zaočkovaní tri razy, v zmysle 3x vpravenej ihly, nie špekulatívne prikrytí lehotou;

Dávam do pozornosti, že nefunkčnosť prezenčnej výučby nepriamo paralyzuje chod ostatného hospodárstva, deti doma samé ostať nemôžu.

Pýtam sa, či tento stav nie je prejavom sofistikovanej sabotáže v zmysle TZ, kedy “niekto“ úmyselne pripustil a zorganizoval, či podporoval va-bank medicínsky experiment s dôsledkom znefunkčnenia kritickej infraštruktúry štátu.

Dovetok: Stav, keď zaočkované alebo deti po prekonaní C19, sú vyňaté z karantén je obrazom super-sabotážnej metodiky k šíreniu vírusu. Už to aj očkovaným „docvakáva“?

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

blesk. búrka

Silné búrky si počas víkendu vyžiadali v Poľsku najmenej troch zranených

23.06.2024 18:07

Záchranné zložky mali takmer 2 200 zásahov len v priebehu soboty, keď museli zasahovať pri zaplavených cestách či budovách.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 905717x
Priemerná čítanosť článkov: 2383x

Autor blogu

Kategórie