Založ si blog

Sabotáž? – zdravotníci.

Znovu taká malililinká konšpirácia.

Máme málo zdravotníkov a kolaps zdravotníctva. Prezentované ako zanedbanie personálnej politiky ministerstva a „zabrzdený proces očkovania obyvateľstva“. Kto sa ale pozrel na vec opačne, z pohľadu „pandemickej politiky“. Mám taký pridebílkastý nápad.

Kritická infraštruktúra, ktorá je už dávno „inakými“ cestičkami nepokryte tlačená do podstúpenia ihlového medicínskeho experimentu. Čo tak urobiť analýzu, či súpis, počtov zdravotníkov patriacich do „mínus“ stavov:

  • Koľkí výpoveďou utiekli pred ihlou;
  • Koľkí sú nezaočkovaní (v zmysle nedotknutí ihlou, nie špekulatívne prikrytí 14 dňovými lehotami najmä pre zvýšený výskyt myokarditíd a perikarditíd – https://www.sukl.sk/buxus/docs/Bezpecnost_liekov/SmPC_Comirnaty_30_ug_davka_KONCENTRAT_NA_INJEKCNU_DISPERZIU_1.PDF);
  • Koľkí sú zaočkovaní raz, v zmysle 1x vpravenej ihly, nie špekulatívne prikrytí lehotou;
  • Koľkí sú zaočkovaní dva razy, v zmysle 2x vpravenej ihly, nie špekulatívne prikrytí lehotou;
  • Koľkí sú zaočkovaní tri razy, v zmysle 3x vpravenej ihly, nie špekulatívne prikrytí lehotou;

Pýtam sa, či tento stav nie je prejavom sabotáže v zmysle TZ, kedy “niekto“ úmyselne pripustil a zorganizoval, či podporoval va-bank medicínsky experiment s dôsledkom znefunkčnenia kritickej infraštruktúry štátu s následkom ohrozenia verejného zdravia.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 905793x
Priemerná čítanosť článkov: 2384x

Autor blogu

Kategórie