Založ si blog

ex Vláda SR = pacienti s diagnózou Mentálne bezdomovectvo

Vysmievať sa chorému človeku je bezcharakternosť. Preto sa nesmejem ani pacientom s kreténizmom, nech už sú vo fáze debility, idiotizmu alebo imbecility. Ale je v medziach demokracie žiadať, aby takéto osoby boli urýchlene a definitívne navždy odstavené z postov ovplyňujúcich náš život. Ak sme privítali „78-ičku“, bolo to v jasnom záblesku pudu sebazáchovy voči liberálno-demokratickej ideológií, priam fašizácii spoločnosti.

Ako učebnicový príklad nech slúži Slávnosť bláznov, teda jednanie NR SR o zákone (či jeho novelizácii) z dielne medveďoznalca pána ex kotolníka.

Má sa zabezpečiť možnosť vstupu kontrolóra obce do Vašej nehnuteľnosti, samozrejme bez nariadenia súdu, ku kontrole spalín a strusky z Vášho krbu, piecky, komína. Veď čo už, keď nedávna novelizácia Zákona o PZ umožnila vstup Polície do nehnuteľnosti mimo Vašej prítomnosti bez povolenia súdu iba pri podozrení z týrania škrečka!

Má sa zabezpečiť, že kontrola sa môže zabezpečovať aj dronmi!

Liberálno – demokratické progresivistické ŠPEHOVANIE-ŠPEHOVANIE-ŠPEHOVANIE-ŠPEHOVANIE !

Má sa zabezpečiť systém emisných povoleniek napríklad k vjazdu traktora do obce.

Môže byť starostom vyhlásená „bezemisná zóna“ či „bezemisná obec“ so zákazom spaľovania pevného paliva! Žiadna údiareň, žiadny krb, žiadny kotol na pevné palivo!

Liberálno-demokratický progresivistický TEROR-TEROR-TEROR-TEROR!

Skutočne nemám silu študovať všetkých 90 návrhov, v záujme ochrany zdravia neodporúčam.

Ale naši ex-vládni sa nehanbia, oni už vypotili iné perly ducha. Ako keby boli klienti syna bývalého člena vlády a vymýšľali streštenosti ako akési úlohy do uletených stávok.

Myslím si, že srandy už bolo dosť! Až príliš! Je načase „motivovať“ Princeznú, aby už konala v záujme občana, ktorý už rozumie, prečo mu Ona nerozumie.

https://www.facebook.com/watch?v=489460923277060

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Alexej Navaľnyj

Väzneného opozičného politika Navaľného opäť poslali na samotku

22.09.2023 19:24

Vo väzení je Navaľnyj už dva a pol roka za údajný podvod. Jeho v poradí dvadsiaty "pobyt" na samotke bude trvať štyri dni, potom má odvolacie pojednávanie.

Fukušima

Vypúšťanie vody z Fukušimy do mora je bezpečné, hovoria experti z Británie a ČR

22.09.2023 17:44

Vypúšťanie 1,34 milióna ton upravenej rádioaktívnej vody do Tichého oceánu sa začalo v auguste, viac ako 12 rokov po jadrovej havárii.

Marine Le Penová

Parížska prokuratúra žiada postaviť Le Penovú pred súd za spreneveru peňazí

22.09.2023 17:16

Hrozí jej desaťročný trest odňatia slobody, pokuta milión eur aj zákaz zastávať verejnú funkciu na desať rokov.

Nemecká šéfka diplomacie Annalena Baerbocková

Pokrytectvo? Zelená ministerka jazdila v USA autobusom. Za ňou letel prázdny tryskáč

22.09.2023 16:45

Vodu káže a víno pije. Nemecká šéfka diplomacie Annalena Baerbocková čelí po návšteve USA kritike.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 857064x
Priemerná čítanosť článkov: 2255x

Autor blogu

Kategórie