Založ si blog

ex Vláda SR = pacienti s diagnózou Mentálne bezdomovectvo

Vysmievať sa chorému človeku je bezcharakternosť. Preto sa nesmejem ani pacientom s kreténizmom, nech už sú vo fáze debility, idiotizmu alebo imbecility. Ale je v medziach demokracie žiadať, aby takéto osoby boli urýchlene a definitívne navždy odstavené z postov ovplyňujúcich náš život. Ak sme privítali „78-ičku“, bolo to v jasnom záblesku pudu sebazáchovy voči liberálno-demokratickej ideológií, priam fašizácii spoločnosti.

Ako učebnicový príklad nech slúži Slávnosť bláznov, teda jednanie NR SR o zákone (či jeho novelizácii) z dielne medveďoznalca pána ex kotolníka.

Má sa zabezpečiť možnosť vstupu kontrolóra obce do Vašej nehnuteľnosti, samozrejme bez nariadenia súdu, ku kontrole spalín a strusky z Vášho krbu, piecky, komína. Veď čo už, keď nedávna novelizácia Zákona o PZ umožnila vstup Polície do nehnuteľnosti mimo Vašej prítomnosti bez povolenia súdu iba pri podozrení z týrania škrečka!

Má sa zabezpečiť, že kontrola sa môže zabezpečovať aj dronmi!

Liberálno – demokratické progresivistické ŠPEHOVANIE-ŠPEHOVANIE-ŠPEHOVANIE-ŠPEHOVANIE !

Má sa zabezpečiť systém emisných povoleniek napríklad k vjazdu traktora do obce.

Môže byť starostom vyhlásená „bezemisná zóna“ či „bezemisná obec“ so zákazom spaľovania pevného paliva! Žiadna údiareň, žiadny krb, žiadny kotol na pevné palivo!

Liberálno-demokratický progresivistický TEROR-TEROR-TEROR-TEROR!

Skutočne nemám silu študovať všetkých 90 návrhov, v záujme ochrany zdravia neodporúčam.

Ale naši ex-vládni sa nehanbia, oni už vypotili iné perly ducha. Ako keby boli klienti syna bývalého člena vlády a vymýšľali streštenosti ako akési úlohy do uletených stávok.

Myslím si, že srandy už bolo dosť! Až príliš! Je načase „motivovať“ Princeznú, aby už konala v záujme občana, ktorý už rozumie, prečo mu Ona nerozumie.

https://www.facebook.com/watch?v=489460923277060

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Čo je to „prokremeľská propaganda“

27.12.2022

Dostal som zaujímavý mail, bez pozdravu, bez podpisu. Text „prokremeľská propaganda“. Ak to je reakcia mediálnej autority, potom to je asi „nežiadúci obsah“. Tak si to zatrieďme. Filozoficko-historická kategória to nie je, to by o tom písali knihy relevantných autorov. A načo by aj, keď nám z Bruselu nanútili, a Princezná tiež o tom čo-to povedala, že [...]

zelenskyj

Zelenskyj: Ukrajina potrebuje rýchlejšie dodávky zbraní

29.01.2023 21:55

Zelenskyj sa tiež vyjadril k účasti Ruska na olympijských hrách v Paríži v roku 2024.

Erdogan

Turecko by podľa Erdogana mohlo schváliť vstup do NATO pre Fínsko bez Švédska

29.01.2023 20:26

Turecko minulý týždeň odložilo na neurčito nové kolo rokovaní so Švédskom a Fínskom o schválení ich vstupu do Severoatlantickej aliancie.

273160688 1294091934388485 8413840614404756137 n

V noci môže byť do -15 stupňov, cez deň sa očakáva výrazné sneženie i vietor

29.01.2023 20:03

V pondelok môže silnejšie zafúkať na horách, ako aj na juhozápade Slovenska.

Eduard Heger, Richard Sulík, Boris Kollár

O dátume predčasných volieb sa má rozhodnúť v utorok. Kto chce skorší termín a komu vyhovuje až september?

29.01.2023 18:18

Boris Kollár a aj strana SaS už ale pripustili, že by mohli podporiť aj júnový termín. Prečo sa ponáhľať a aký je naopak argument na oddialenie predčasných volieb?

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 379
Celková čítanosť: 800788x
Priemerná čítanosť článkov: 2113x

Autor blogu

Kategórie