Založ si blog

ex Vláda SR = pacienti s diagnózou Mentálne bezdomovectvo

Vysmievať sa chorému človeku je bezcharakternosť. Preto sa nesmejem ani pacientom s kreténizmom, nech už sú vo fáze debility, idiotizmu alebo imbecility. Ale je v medziach demokracie žiadať, aby takéto osoby boli urýchlene a definitívne navždy odstavené z postov ovplyňujúcich náš život. Ak sme privítali „78-ičku“, bolo to v jasnom záblesku pudu sebazáchovy voči liberálno-demokratickej ideológií, priam fašizácii spoločnosti.

Ako učebnicový príklad nech slúži Slávnosť bláznov, teda jednanie NR SR o zákone (či jeho novelizácii) z dielne medveďoznalca pána ex kotolníka.

Má sa zabezpečiť možnosť vstupu kontrolóra obce do Vašej nehnuteľnosti, samozrejme bez nariadenia súdu, ku kontrole spalín a strusky z Vášho krbu, piecky, komína. Veď čo už, keď nedávna novelizácia Zákona o PZ umožnila vstup Polície do nehnuteľnosti mimo Vašej prítomnosti bez povolenia súdu iba pri podozrení z týrania škrečka!

Má sa zabezpečiť, že kontrola sa môže zabezpečovať aj dronmi!

Liberálno – demokratické progresivistické ŠPEHOVANIE-ŠPEHOVANIE-ŠPEHOVANIE-ŠPEHOVANIE !

Má sa zabezpečiť systém emisných povoleniek napríklad k vjazdu traktora do obce.

Môže byť starostom vyhlásená „bezemisná zóna“ či „bezemisná obec“ so zákazom spaľovania pevného paliva! Žiadna údiareň, žiadny krb, žiadny kotol na pevné palivo!

Liberálno-demokratický progresivistický TEROR-TEROR-TEROR-TEROR!

Skutočne nemám silu študovať všetkých 90 návrhov, v záujme ochrany zdravia neodporúčam.

Ale naši ex-vládni sa nehanbia, oni už vypotili iné perly ducha. Ako keby boli klienti syna bývalého člena vlády a vymýšľali streštenosti ako akési úlohy do uletených stávok.

Myslím si, že srandy už bolo dosť! Až príliš! Je načase „motivovať“ Princeznú, aby už konala v záujme občana, ktorý už rozumie, prečo mu Ona nerozumie.

https://www.facebook.com/watch?v=489460923277060

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 905735x
Priemerná čítanosť článkov: 2384x

Autor blogu

Kategórie