Založ si blog

Sú U.S.A. teroristický štát?

Priznávam, že iný bloger skôr zverejnil článok s rovnakým odkazom na zdroj.

Nech je zdroj a uverejnená informácia dôveryhodná, potom by som položil niekoľko otázok do diskusie.

Plánovanú výrobu takto zámerne nebezpečného vírusu, do budúcnosti modifikovateľného, považujem za výrobu biologickej zbrane, zbrane hromadného ničenia.

V tomto svetle sú biologické laboratóriá na Ukrajine (a inde) programovou prípravou k útoku voči RF, voči slovanskému genofondu.

Osobne neverím ani k „náhodnému“ úniku Covid. Vmojich očiach to bol začiatok nevypovedanej zákernej vojny US administratívy voči celému svetu za zachovanie Pax Americana, na zachovanie (a preorganizovanie) unipolárneho svetového poriadku.

Iné kamienky mozaiky:

V tomto svetle je opustenie taktiky strategickej rovnováhy rozširovaním NATO na východ ďalším koordinovaným činom nehanebného plánovaného útoku, nehanebnej plánovanej útočnej vojny s Ruskom. Dôkazom sú výroky Porošenka, bývalej americkej ministerky zahraničných vecí a bývalej nemeckej kancelárky o účele minských dohôd pre západ, pre NATO a jeho zámery s „použitím“ Ukrajiny pre fatálny boj s Ruskom.

V tomto svetle je tolerovanie nehanebnej národnostnej politiky Ukrajiny kolektívnym západom, jej národnostnej politiky v príkrom rozpore so štandardami civilizovanej Európy. Inak – vybudovanie ideologického systému šialenej rusofóbie ako jedného zo základných kameňov liberálnej demokracie, ktorá po práve prebiehajúcich zmenách zakladacích listín EÚ bude jedným z ideologických kameňov „našej modernej civilizácie kolektívneho západu“.

V tomto svetle je video George Friedmana z 2015 o princípoch a pilieroch zahraničnej politiky USA nezvratným dôkazom o imperiálnom charaktere U.S.A.

V tomto svetle je márne hlasovanie kolektívneho západu proti rezolúcii OSN proti glorifikácii nacizmu jedným z kamienkov mozaiky fašizácie našeho priestoru, resp. tolerovanie fašizoidnej Ukrajiny v záujme útoku na Rusko a jeho surovinové zdroje. Ideologickým základom „budúcich právd“ bude už prebiehajúce propagandistické, zradne lživé, prepisovanie výsledkov WW II.

Iné nástroje otrokárstva a potlačenia protestov lokálneho obyvateľstva EÚ: Nehanebné otrokárske zmluvy s Pfizer. Práve prebiehajúci proces globálnej otrokárskej Pandemickej zmluvy s WHO. Séria DCA so štátmi strednej a východnej Európy ako poistka voči prechodu armády a polície na stranu ľudu v prípade lokálnych nepokojov. Navodenie presunu priemyslu z EÚ do U.S.A. Princíp platenia úrokov a ručenia za pravidelné a pokračujúce pôžičky Ukrajiny, následné vydraženie majetku štátov najmä strednej a východnej Európy pravdepodobne superoligarchiou USA.

https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Čo je to „prokremeľská propaganda“

27.12.2022

Dostal som zaujímavý mail, bez pozdravu, bez podpisu. Text „prokremeľská propaganda“. Ak to je reakcia mediálnej autority, potom to je asi „nežiadúci obsah“. Tak si to zatrieďme. Filozoficko-historická kategória to nie je, to by o tom písali knihy relevantných autorov. A načo by aj, keď nám z Bruselu nanútili, a Princezná tiež o tom čo-to povedala, že [...]

zelenskyj

Zelenskyj: Ukrajina potrebuje rýchlejšie dodávky zbraní

29.01.2023 21:55

Zelenskyj sa tiež vyjadril k účasti Ruska na olympijských hrách v Paríži v roku 2024.

Erdogan

Turecko by podľa Erdogana mohlo schváliť vstup do NATO pre Fínsko bez Švédska

29.01.2023 20:26

Turecko minulý týždeň odložilo na neurčito nové kolo rokovaní so Švédskom a Fínskom o schválení ich vstupu do Severoatlantickej aliancie.

273160688 1294091934388485 8413840614404756137 n

V noci môže byť do -15 stupňov, cez deň sa očakáva výrazné sneženie i vietor

29.01.2023 20:03

V pondelok môže silnejšie zafúkať na horách, ako aj na juhozápade Slovenska.

Eduard Heger, Richard Sulík, Boris Kollár

O dátume predčasných volieb sa má rozhodnúť v utorok. Kto chce skorší termín a komu vyhovuje až september?

29.01.2023 18:18

Boris Kollár a aj strana SaS už ale pripustili, že by mohli podporiť aj júnový termín. Prečo sa ponáhľať a aký je naopak argument na oddialenie predčasných volieb?

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 379
Celková čítanosť: 800794x
Priemerná čítanosť článkov: 2113x

Autor blogu

Kategórie