Založ si blog

Rada: Príjmite náš osemročný know-how

Nie je to tak dávno, keď sa mi mnohí vysmiali za názor, že sa treba s pokorou a rešpektom ospravedlniť donbasskému a luhanskému ľudu za podporu zverstiev, ktoré osem rokov Režim 2014 s podporou nás, kolektívneho západu na nich páchal. S tým, že naše strádanie je ako trest za náš nepoctivý prístup k životu v minulosti.

Zastávam pozíciu, že vojna je riešením sporov nehanebných elít, človek-milión s tým nič nemá…

Bohužiaľ, ľudia – milión pod vplyvom vojnových krívd a utrpenia, vo vojnách zrežírovanými nehanebnými elitami oboch strán, začínajú nenávidieť takisto nevinného človeka – milión protistrany. To nehanebné elity chcú, ako účel i ako prostriedok. Až ďalšie generácie znovu a znovu dospejú k názoru, že vojny nemajú víťazov ani porazených, iba svoje obete. A potom aj pomníky stavajú spoločne, pre obete.

***********

V súčasnosti sme svedkami apokalyptickej tmy, chladu a hladu na Ukrajine. A ľutujeme ukrajinského človeka-milión.

Už osem rokov Režim 2014 posielal donbasského a luhanského človeka-milión, svojho občana, do apokalyptickej tmy, chladu a hladu.

Netreba veľa, aby ste na sociálnych sieťach našli azbukové príspevky odkazov z východu na západ Ukrajiny v zmysle, parafrázujem: Za miernu úplatu odovzdám know-how, ako sa dá osem rokov žiť po pivniciach ako krysa a potkan. Naučil si ma to TY. Uži si Tvojej demokracie! Tvoj ex spoluobčan.

*********

Si schopný, na rozdiel od našich elít, konečne poľutovať aj ex ukrajinského človeka-milión…. ?

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Čo je to „prokremeľská propaganda“

27.12.2022

Dostal som zaujímavý mail, bez pozdravu, bez podpisu. Text „prokremeľská propaganda“. Ak to je reakcia mediálnej autority, potom to je asi „nežiadúci obsah“. Tak si to zatrieďme. Filozoficko-historická kategória to nie je, to by o tom písali knihy relevantných autorov. A načo by aj, keď nám z Bruselu nanútili, a Princezná tiež o tom čo-to povedala, že [...]

zelenskyj

Zelenskyj: Ukrajina potrebuje rýchlejšie dodávky zbraní

29.01.2023 21:55

Zelenskyj sa tiež vyjadril k účasti Ruska na olympijských hrách v Paríži v roku 2024.

Erdogan

Turecko by podľa Erdogana mohlo schváliť vstup do NATO pre Fínsko bez Švédska

29.01.2023 20:26

Turecko minulý týždeň odložilo na neurčito nové kolo rokovaní so Švédskom a Fínskom o schválení ich vstupu do Severoatlantickej aliancie.

273160688 1294091934388485 8413840614404756137 n

V noci môže byť do -15 stupňov, cez deň sa očakáva výrazné sneženie i vietor

29.01.2023 20:03

V pondelok môže silnejšie zafúkať na horách, ako aj na juhozápade Slovenska.

Eduard Heger, Richard Sulík, Boris Kollár

O dátume predčasných volieb sa má rozhodnúť v utorok. Kto chce skorší termín a komu vyhovuje až september?

29.01.2023 18:18

Boris Kollár a aj strana SaS už ale pripustili, že by mohli podporiť aj júnový termín. Prečo sa ponáhľať a aký je naopak argument na oddialenie predčasných volieb?

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 379
Celková čítanosť: 800789x
Priemerná čítanosť článkov: 2113x

Autor blogu

Kategórie