Založ si blog

Rada: Príjmite náš osemročný know-how

Nie je to tak dávno, keď sa mi mnohí vysmiali za názor, že sa treba s pokorou a rešpektom ospravedlniť donbasskému a luhanskému ľudu za podporu zverstiev, ktoré osem rokov Režim 2014 s podporou nás, kolektívneho západu na nich páchal. S tým, že naše strádanie je ako trest za náš nepoctivý prístup k životu v minulosti.

Zastávam pozíciu, že vojna je riešením sporov nehanebných elít, človek-milión s tým nič nemá…

Bohužiaľ, ľudia – milión pod vplyvom vojnových krívd a utrpenia, vo vojnách zrežírovanými nehanebnými elitami oboch strán, začínajú nenávidieť takisto nevinného človeka – milión protistrany. To nehanebné elity chcú, ako účel i ako prostriedok. Až ďalšie generácie znovu a znovu dospejú k názoru, že vojny nemajú víťazov ani porazených, iba svoje obete. A potom aj pomníky stavajú spoločne, pre obete.

***********

V súčasnosti sme svedkami apokalyptickej tmy, chladu a hladu na Ukrajine. A ľutujeme ukrajinského človeka-milión.

Už osem rokov Režim 2014 posielal donbasského a luhanského človeka-milión, svojho občana, do apokalyptickej tmy, chladu a hladu.

Netreba veľa, aby ste na sociálnych sieťach našli azbukové príspevky odkazov z východu na západ Ukrajiny v zmysle, parafrázujem: Za miernu úplatu odovzdám know-how, ako sa dá osem rokov žiť po pivniciach ako krysa a potkan. Naučil si ma to TY. Uži si Tvojej demokracie! Tvoj ex spoluobčan.

*********

Si schopný, na rozdiel od našich elít, konečne poľutovať aj ex ukrajinského človeka-milión…. ?

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 905738x
Priemerná čítanosť článkov: 2384x

Autor blogu

Kategórie