Založ si blog

Budú liberáli segregovať (uvalovať sankcie) aj na obchodných partnerov?

Je to iba udalosť, alebo ďaľší krok v hrôzostrašnej liberálno-demokratickej agende?

Začalo to tak nevinne, ústami ex ministra zahraničných vecí súdruha Korčoka. Blokovanie dovozu Sputnika V., odôvodnením boli hybridné hrozby. Vakcína ako hybridná hrozba, čuduj sa svete. Časom sa ukázalo, že hybridnou hrozbou bol sám ex minister, teraz ňou je jeho nástupca.

Nasledovalo predelenie a rozoštvávanie spoločnosti na očkovaných a neočkovaných, pričom provládny liberálny tábor dehonestujúco pomenovával názorovo nesúhlasiacich, v dôsledkoch hanebne aj cez zákony a iné právne normy segregoval.

Priebežne vládna liberálna junta upravovala zákony, najmä proti „neopichaným“. Zmocňovací zákon, zákon o hospodárskej mobilizácii, zákon o zdravotnej starostlivosti, novela o PZ, školský zákon, Lex Corona, … Všade pojem kritická situácia v čase mieru (niekde vyhlásiteľná i starostom), osobitné zdravotnícke zariadenie až osobitné policajné zariadenie/ priestor, povinnosť podrobiť sa zdravotnému úkonu…, možnosť vstupu do domu bez nariadenia súdu (aj pri údajnom podozrení z týrania škrečka), možnosť odvedenia do zdravotníckeho zariadenia, odvedenia do iného policajného zariadenia, „zákaz demonštrácie“ operatívnym rozhodnutím, právne páky na „opichanie“/ či iný experiment na dieťati bez súhlasu rodiča. O nútenej práci a zhabaní majetku v čase mieru ani nevravím. Vlastne systém zákonov na tvorbu, prevádzku a financovanie koncentračných táborov. Pri prípadnom začiatku uplatňovania pod kľúčom triedenia očkovaní a neopichanci – občianska vojna ako remeň.

Nasledovali priame právne kroky na liberálno-demokratické segregovanie „neopichancov“ pri vstupe na pracoviská, vo verejnej doprave, používaní verejných služieb, …

Nasledovali primitivizmom do neba volajúce liberálno-demokratické nápady o zavedenie obmedzení zdravotnej starostlivosti a inom spoplatnení pre „neopichancov“.

*************

Vyššia úroveň špirály. Po osemročnom podporovaní inej junty v jej „spravodlivom ostreľovaní a bombardovaní“ luhanského a donbaského ľudu, po tichej podpore junty k zákonom odobratiu jej menšinových práv a jej zrušenia zákonom – liberálno-demokraticky sme vyhlásili sankcie. Veď čože – veď to sú iba rusky hovoriace potkany a krysy.

Predtým boli rečou liberálno-demokratických tlačovín nehodné krysy a potkany, či svine, ktoré budú kvičať … „neopichanci“. Teraz sme rozprestreli najspravodlivejšiu rusofóbiu a staviame nový čínsky múr. Odkiaľ kam sa bude skákať ukáže čas.

K obrane krehulinkej demokracie zavádzame hrubočiznú cenzúru. Rozumej boj proti dezinformáciám. Je nám to progresivisticky „srdcu blízke“ chcieť vypínať názorovo protirečiace weby, tak si to začneme robiť a neskôr aj taký zákon schválime. Zriadime „Úrad jedinej pravdy“ = ústredie pre boj s hoaxami na PZ SR. Prikrývkou je propaganda, že ÚV KSČ by bledol závisťou. Segregácia a sankcie v info priestore podľa mentálna ako vyšitá.

***********************

Už dávno tu nebolo tak rozvrátené spoločenské vedomie. Už dávno nebol taký chaos v policajných a nim nadradených zložkách. Už dávno nebol taký chaos vo vymožiteľnosti práva.

Príkladom je asi známy obchodný reťazec predávajúci hračky. Pravdepodobne problémy s vymožiteľnosťou práva naviazané k uvedomeniu na „liberálno-demokratický“ chaos v spoločnosti viedli vrcholného manažéra tejto firmy k „spoločensko – angažovaným“ blogom na webe firmy.

https://www.infovojna.bz/article/ako-sa-slovenske-hrackarstvo-dracik-postavilo-molochovi-lego

https://www.dracik.sk/vsetky-clanky/

Smutné je, že podľa „protitextu“ z liberálneho a asi provládneho prostredia anti „politicky-angažovane“ reaguje aj veľký štvorpísmenkový nadnárodný obchodný dodávateľ.

startitup.sk/dracik-doplaca-na-svoje-vyjadrenia-lego-pozastavilo-inzerciu-zvazuje-dalsie-kroky

Pýtam sa teda: Dovedie nás k iným názorom špecificky vyhranená liberálna demokracia (alebo aktívni tupci sa za ňu skrývajúci) k ďalšiemu stupňu rozkolu v spoločnosti, teraz už aj v podnikateľskom a hospodárskom prostredí? Budú dva tábory firiem, ktoré budú na seba dávať sankcie?

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 905768x
Priemerná čítanosť článkov: 2384x

Autor blogu

Kategórie