Založ si blog

…mlyny melú pomaly, ale isto.

Putin visí pred MV ČR vo vaku na mŕtvoly.

Dejiny vždy píšu víťazi. Tomu predchádzajúca propaganda tomu dláždi cestu. Propaganda, kde „pravdou“ je iba to, čo zverejnia „spoľahlivé zdroje“, t.j. prozápadné médiá. Ostatné je v proliberálno-demokratickom chápaní kolektívneho západu lož alebo vôbec neexistuje.

Zdôrazňujem, že vojny sú spormi nehanebných elít, nie ľudí-milión. Mentálne slobodní ľudia by mali stáť mimo týchto konfliktov. Neobhajujem Putina, iba sa pýtam, či „Režim 2014“ je vôbec hodný našej podpory.

Kladiem si otázku, aká bude skutočná pravda o pár rokov.

Aká bude skutočná pravda „o dejoch na Kryme“ a miesto ukrajinského režimu v nich, správanie sa kyjevského režimu voči človeku-milión?

Aká bude pravda o „dejoch“ na Luhansku a Donbase, a miesto ukrajinského režimu v nich, správanie sa kyjevského režimu voči človeku-milión?

Je dokazateľná pravda o nehanebných kyjevských zákonoch, ktoré sú v skutočne civilizovanom svete neakceptovateľné. Zákony o zákaze ruského jazyka v inštitúciách, zákaz vyučovania v ňom, zrušenie mnohomiliónových národnostných menšín na Ukrajine cez pojem „pôvodné obyvateľstvo“. Či sa stane skutočnosťou kriminalizácia používania ruského jazyka, uvidíme.

Aká bude pravda o tyranii a lynči v Odese.

Aká bude pravda o Gorlovke, o Donecku, či iných mestách.

Aká bude pravda o humanitárnej katastrofe a exode 823000 ľudí z Luhanska a Donbasu do RF ešte pred 24. februárom. Detto o približne 120000 vnútorných utečencoch.

Aká bude pravda o genocíde voči ľudu Krymu odrezaním od elektriny a vody.

Aká bude pravda o genocídnej „vojne o vodu“ na SV Ukrajiny v marci a apríli 2022.

Aká bude pravda o kauze „obilie“.

Aká bude pravda o kauze „rozpredaj poľnohospodárskej pôdy“?

Aká bude pravda o kauze „rozpredaj poľnohospodárskej infraštruktúry“?

Aká bude pravda z 2013 o darovaní približne 8,5 tisíca štvorcových kilometrov „jadier“ ťažobných polí Donbasu a Luhanska firmám Shell a Chevron. Taktiež o spolusúvisiacich plánoch odsunu státisícov z týchto území do „koncentrákov“.

Aká bude pravda o „fyzickom spojení“ s Poľskom a zámeroch Poľska na „historické majetky“.

Aká bude pravda o zámeroch Rumunska s Moldavskom.

Aká bude pravda o skutočných väzbách a animozitách Moldavska a Ukrajiny, jej zámeroch na Podnestersku.

Aká bude pravda o skutočnom priebehu referend, či na Kryme, či v Luhansku, Donbase,…

Aká bude pravda o záhadnej balistike a „autorstve“ rakiet v Záporožskej JE. Balistike, na ktorú MAAE „nedokázala“ dodnesdeň zohnať experta. Balistike, ktorú napriek všemocnej satelitnej technike nedokázala (nechcela?) určiť ani US strana.

Analogické ako u Záporožskej JE v prípade ostreľovania vodohospodárskeho systému Kachovky, na hladine ktorej je závislé chladenie JE a tiež hrozí jadrová katastrofa.

Aká bude pravda o biolaboratóriách, a zapieraní dokumentov predložených RF.

Aká bude pravda o vylučovaní RF z medzinárodných platforiem, kde by mohli zaznieť pravdy a dôkazy nepríjemné pre kolektívny západ.

A vôbec, dovolí radikálna liberálna demokracia pravdu?

Záver: Ty, človek-milión, podpíšeš sa pod rozhodnutie jednoznačne sa pridať na jednu bojovú stranu? Budeš si stáť za svojim i o pár rokov? Nebudeš sa za svoje rozhodnutie hanbiť pred svojimi deťmi a vnukmi?

Pred zamávaním hocijakou vlajkou s podtlačou „REŽIM“ najprv mozguj!

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 905756x
Priemerná čítanosť článkov: 2384x

Autor blogu

Kategórie