Založ si blog

Orgazmus mentálnych paralympikov

V mainstreame sa objavila správa o zázračnej americkej zbrani pre ukrajinskú stranu, o „zlatom daždi“. Stojí za to pozrieť si patologické reakcie v diskusii. Nerozumiem, pretože ešte aj pri pozeraní historických dokumentov z WW1 a WW2 ma mrazí pri uvedomení si, že napr. pri každom výbuchu tanku zahynuli v priamom prenose traja či štyria ľudia, v zostrelenom bombardovacom lietadle 5-10 ľudí, po vypustenej dávke bômb…

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/644861-usa-dodali-ukrajincom-novu-zbran-dazd-smrti/

Týmto patologicky deformovaným fanúšikom ukrajinského režimu pripomínam, že ruská strana určite v takejto výzbroji nezaostáva. Nech sa propaganda krúti akokoľvek, RF doteraz viedla konflikt „iným“ spôsobom, nepoužívajúc najdrastickejšie prostriedky, ani v pre nich obtiažnych situáciách (čím im vôbec nefandím).

Verím, že nedôjde k najhoršiemu, kedy ruská strana použije „na oplátku“ nejaký ekvivalent, vákuové bomby či iné. Propagandistické, že ich majú iba minimum, iba prototypy na ukážku, je stelesnená naivita. Verím, že nebudeme mať príležitosť čítať o krutosti boja po takejto eskalácii. Pretože od patologického nadšenia je veľmi blízko k ešte patologickejšiemu hnevu a bezradnosti.

Dovetok: Horeuvedené je takým malým hmatateľným dôvodom zastávať názor o antiliberálno-demokratickej nutnosti podporovať diplomatické ukončenie konfliktu.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 905728x
Priemerná čítanosť článkov: 2383x

Autor blogu

Kategórie