Založ si blog

Kievský univerzálny superpatent

…na demokratické fyzické vysporiadanie sa s politickým protinázorom. Uvediem svetlý, neviem prečo ešte nerealizovaný príklad.

Naše najdemokratickejšie spoločenstvo so sídlom v Bruseli teraz chrlí hromy a blesky na p.Orbána a úplne nedemokratické Maďarsko, ktoré si dovolilo mať vlastný politický názor.

Nech napríklad:

Desaťpercentná maďarská národnostná menšina názorovo nasleduje názory maďarskej diplomacie so smerom vystúpiť z EÚ, či držať diplomaciu s RF.

***********

SR po vzore Kieva dá tichý súhlas s tým, aby sa vytvorili súkromné vojská s tradíciami Hlinkových gárd. Bude ich aj so svojimi spojencami podporovať, spolufinancovať, ich symboliku a metodiky tolerovať. Úrady budú slepé k týraniu a lynču na inak, proti „hodnotám“ kolektívneho západu politicky orientovanom maďarskom obyvateľstve.

Úrady podľa vzoru Kieva odmietajú komunikovať so zástupcami tohoto etnika. Nájdu sa entity mocenského vzdoru, i z Maďarska. To úrady po vzore Kieva ihneď generálne vztiahnuté na celú menšinu pomenujú ako vzbúrenci, separatizmus, terorizmus.

Pod vlajkou boja proti terorizmu podľa vzoru Kieva a demokratických prezidentských predchodcov p. Zelenského sa rozhodne Princezná ako hlavný veliteľ OS SR zorganizovať ATO, protiteroristickú armádnu operáciu. Tieto sily bezprecedentne, pod zámienkou zásahu tretej strany, prevádzajú osemročné tyranizovanie a lynč vlastného obyvateľstva tak pozemnými silami, ako i delostrelectvom a bombardovaním. Vlastný občan je našim vzorovo „hodnotovým“ režimom kolektívneho západu zatlačený do pivníc ako potkan a krysa – aj naša Prezidentka hovorí podľa vzoru Kieva, že naše deti sa budú hrať, ich deti budú v pivniciach! A náš predseda vlády sa podľa vzoru vrkočovej lady z Kieva pridá, že by bolo najlepšie na Maďarov pustiť atómovku. A „hodnotová“ Európa nám zatlieska!

Naša nehodná národnostná menšina, zatlačená za politický vzdor do pivníc, berie život do svojich rúk, zakladá si svoje úrady, obranné zložky, … Podarí sa jej síce s podporou medzinárodného spoločenstva dosiahnuť podpísanie dohôd o autonómiách, ale tie podľa vzoru Kieva našim „hodnotovým“ režimom nikdy nebudú naplnené.

Medzičasom sa prejavujú podľa vzoru Kieva i slovenskí zákonodarci. Zákonmi je zakázané používanie Maďarčiny v školách a úradoch. No a čo? – veď sú to iba Maďari, hlásiaci sa k nejakému nedemokratickému režimu. „Demokratická“ Európa mlčí a nám to toleruje.

Zákonmi sú podľa vzoru Kieva zrušené národnostné menšiny pomocou pojmu „pôvodné obyvateľstvo“. Teda „problémová“ maďarská menšina je zrušená, tejto komunite nikdy už nepripadnú práva inde vnímané ako právo národnostných menšín. Nepredstaviteľné? „Demokratická“ Európa bude mlčať a tolerovať.

Náš „nedemokratický“ a hanebne protieurópsky južný sused sa rozhodne k akcii ochrany svojho etnika…..proste Maďarsko a ich diktátor a vojnový vrah Orbán je vyvrheľ vyvrheľov, treba ho zničiť sankciami, poraziť, rozdeliť krajinu a ovládnuť. Veď sú to vyvrheli a imperárori celou svojou históriou…

Dovetok: Horeuvedené je fikcia a podobnosť s dnešnou realitou je čisto náhodná! A nadpis treba doplniť …alebo šírenie demokracie ohňom a mečom.

Princíp primitívnej pubertálnej školskej bandy a naratív Ukrajina

05.12.2022

V posledných rokoch, keď sa v hodnotovom, liberálno-demokratickom svete niečo „zomelie“, na protestujúceho sa nazerá ako na vyvrheľa. S tým, že protestovať ok, ale vždy, vždy slušne. A ukazuje sa na niekedy vyprovokovaného protestujúceho, že je to vlastne nevychovanec, necivilizovaný (a preto i neinteligentný neschopný relevantného pohľadu na vec), hľadí sa naň zvrchu [...]

Rada: Príjmite náš osemročný know-how

28.11.2022

Nie je to tak dávno, keď sa mi mnohí vysmiali za názor, že sa treba s pokorou a rešpektom ospravedlniť donbasskému a luhanskému ľudu za podporu zverstiev, ktoré osem rokov Režim 2014 s podporou nás, kolektívneho západu na nich páchal. S tým, že naše strádanie je ako trest za náš nepoctivý prístup k životu v minulosti. Zastávam pozíciu, že vojna je riešením sporov [...]

Ako sa vyváža demokracia

27.11.2022

Je jedno, kto hovorí vo videu. Je jedno, kto ho zostrihal. Je jedno, koľkí trollovia sa tu zlietnu, a či bude blog stiahnutý. Kedysi nás učili, že komunizmus musí zvíťaziť na celom svete. Teraz bojujeme za demokraciu, ale taja nám hlavnú tézu. „Demokracia je to, čo je pre nás (USA) výhodné.“ Pritom je nám (USA) jedno, koľko ľudí pri tom zahynie. Všetko ostatné [...]

Zuzana Čaputová

Prezidentke Čaputovej udelia Cenu za demokraciu Madeleine Albrightovej

06.12.2022 19:28

Ocenenie prezidentka získa za neúnavné úsilie o presadzovanie a ochranu demokracie.

Albánsko EÚ Západný Balkán summit Rama Michel

Lídri EÚ v Tirane ocenili pokrok krajín západného Balkánu

06.12.2022 19:15

Pozitívnym výsledkom je aj prepojenie z hľadiska cestovného ruchu, uviedol po summite premiér Heger.

Slatina

Do rieky Slatina sa vyliali ropné produkty

06.12.2022 19:08

Hasiči na mieste vytvorili nornú stenu, ktorá má zachytávať nečistoty na hladine.

Škola / Školáci / Žiak / Žiaci / Výučba / Učenie /

Prieskum: Až 74 percent Slovákov pociťuje obavy o bezpečnosť svojich detí v školách

06.12.2022 19:00

Viac sa o svoje deti v školách boja podľa prieskumu agentúry AKO ženy ako muži.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 358
Celková čítanosť: 749565x
Priemerná čítanosť článkov: 2094x

Autor blogu

Kategórie