Založ si blog

Ospravedlnenie donbasskému a luhanskému ľudu

Ja, „občan“ kolektívneho „demokratického“ západu sa Tebe, človek-milión z Donbasu a Luhanska musím s hlbokou pokorou, rešpektom a úctou ospravedlniť.

V nijakom prípade nepodporujem ani neobhajujem žiadnu zo strán vojenského konfliktu. Som si vedomý, že človek-milión nikdy na iného človeka dobrovoľne nevystrelí, iba pod hrozbou guľky za nesplnenie rozkazu. Vojna je v mojich očiach riešenie sporov nehanebných elít, ľudia – milión nemajú dôvod iných nenávidieť.

Inými slovami: na každej vlajke vidím podtlač „Režim“ alebo „Ľud“. Som ochotný zamávať iba tou druhou.

Je mi hanbou, že sme sa z lenivosti nestavali na odpor voči poprekrúcaniu historicko-filozofických pojmov demokracia – sloboda – právo – spravodlivosť – pravda. Boli sme ľahostajní, dopustili sme postupné obmedzenia slobody slova, dopustili sme cenzúru. Prišlo k absolútnemu rozvratu spoločenského vedomia, ktoré pravdu berie za lož a lož za pravdu. Vec dospela tak ďaleko, že trestom nám je chudoba, zima a hlad, strata majetku a osobnej dôstojnosti, hrozí frontálny útok elít na stratu osobnej integrity človeka – milión.

Si bežný človek milión. Naša „hodnotová“ civilizácia deklaruje právo človeka-milión slobodne prejaviť svoj politický názor o smerovaní svojej krajiny.

Váš prezident si Vás zastal, v 2013 odmieta podpísať návrh asociačnej dohody s EÚ z dôvodu neakceptovateľných klauzúl voči MMF, ktorá by z našej krajiny urobila vazala MMF. Ako národnostná menšina ste sa postavili na politický odpor voči centrálnej vláde. Napriek právu na určenie si svojej cesty, tentokrát kolektívny západ toto právo podupal, lebo ste sa vzpriečili, a spoluvytvoril a podporoval šialenú ruso-fóbiu. Pre odmietnutie vzorovej západnej „demokracie“ Vás „demokracie“ západu ako menšinu išli kolektívne trestať.

Objavia sa súkromné armády s fašizoidnými praktikami a začnú Vás tyranizovať a lynčovať. Úrady západom podporovaného režimu a Západ sa Vás nielen nezastal, my ako jeho obyvateľstvo sme to tolerovali, potom organizovali a financovali. Pomoc z východu Vám ako tyranizovanému a lynčovanému treťou stranou je kolektívnemu západu odsúdeniahodnou zámienkou k legalizácii činov Vašich centrálnych úradov, a nehanebného správania sa západom podporovaného režimu voči Vám, jeho občanom. Toto správanie, ani zainteresovanie tretej strany neospravedlňuje.

*************************

Západom podporovaný, v mojich očiach darebácky režim potom zákonom Vašim deťom zakáže učiť sa v materinskom jazyku.

Západom podporovaný, v mojich očiach darebácky režim potom zákonom zruší národnostné menšiny cez pojem „pôvodné obyvateľstvo“.

Západom podporovaný, v mojich očiach darebácky režim a ním podporované vojská Vás na osem rokov zaženú do pivníc. Delami a tankami Vás osem rokov ostreľuje ako krysy a potkany. Ničí Vaše domy, zabíja Vás aj Vaše deti.

Ste tiež ľudia. Nik sa Vás nezastáva, preto ste sa museli vzchopiť a zobrať život do svojich rúk. Vytvoriť si úrady, inštitúcie, ochranné zložky,…

Kolektívnym západom podporovaný darebácky režim sa s Vami odmieta rozprávať. Nepomôže Vám. Naopak. Stali ste sa nehodnými separatistami a teroristami. V mojich očiach darebácky režim začal budovať vojsko, s opevneniami hneď vedľa „Vašich“ území. Naplánoval generálny útok voči Vám, na Vašu likvidáciu.

Niekoľko pokusov o dohodu kolektívnym západom podporovaný režim dohody ignoroval a nepodpísal. Po dlhých ôsmich rokoch „Vašej“ vojny sem vošli vojská z východu. Aby zabránili darebáckemu fašizoidnému režimu bombardovať a strieľať Vás ako krysy a potkanov.

Ja, ako človek-milión, odmietam povinnosť iného človeka-milión trpieť zlovôľu režimu jeho krajiny, nech pod zámienkou akýchkoľvek práv na celistvosť územia či iných globalistických záujmov nehodných elít.

Ja, „občan“ kolektívneho „demokratického“ západu sa Tebe, človek-milión Donbasu a Luhanska s hlbokou pokorou, rešpektom a úctou ospravedlňujem za všetky príkoria, ktoré som ako človek-milión „hodnotového kolektívneho západu“ svojou ľahostajnosťou a nepoctivým prístupom k životu Tebe spôsobil.

Odpusť, prepáč.

Princíp primitívnej pubertálnej školskej bandy a naratív Ukrajina

05.12.2022

V posledných rokoch, keď sa v hodnotovom, liberálno-demokratickom svete niečo „zomelie“, na protestujúceho sa nazerá ako na vyvrheľa. S tým, že protestovať ok, ale vždy, vždy slušne. A ukazuje sa na niekedy vyprovokovaného protestujúceho, že je to vlastne nevychovanec, necivilizovaný (a preto i neinteligentný neschopný relevantného pohľadu na vec), hľadí sa naň zvrchu [...]

Rada: Príjmite náš osemročný know-how

28.11.2022

Nie je to tak dávno, keď sa mi mnohí vysmiali za názor, že sa treba s pokorou a rešpektom ospravedlniť donbasskému a luhanskému ľudu za podporu zverstiev, ktoré osem rokov Režim 2014 s podporou nás, kolektívneho západu na nich páchal. S tým, že naše strádanie je ako trest za náš nepoctivý prístup k životu v minulosti. Zastávam pozíciu, že vojna je riešením sporov [...]

Ako sa vyváža demokracia

27.11.2022

Je jedno, kto hovorí vo videu. Je jedno, kto ho zostrihal. Je jedno, koľkí trollovia sa tu zlietnu, a či bude blog stiahnutý. Kedysi nás učili, že komunizmus musí zvíťaziť na celom svete. Teraz bojujeme za demokraciu, ale taja nám hlavnú tézu. „Demokracia je to, čo je pre nás (USA) výhodné.“ Pritom je nám (USA) jedno, koľko ľudí pri tom zahynie. Všetko ostatné [...]

Donald Trump, Pennsylvania

Firma exprezidenta Trumpa bola uznaná za vinnú z daňového podvodu

06.12.2022 22:26

Trump sám súdený nebol, aj keď podľa vyšetrovateľov presne vedel, čo sa dialo.

Turecko / Bitka v parlamente /

Po bitke v tureckom parlamente je jeden poslanec v kritickom stave

06.12.2022 21:45

Niekoľko ďalších poslancov sa pri bitke ocitlo na zemi.

Turecko, Sýria

Turecko podmieňuje súhlas so vstupom Fínska do NATO zrušením zbrojeného embarga

06.12.2022 21:16

Okrem Turecka prístupové protokoly Švédska a Fínska dosiaľ z 30 členských krajín NATO neratifikovalo Maďarsko.

Bombardér / Vojenské lietadlo /

Drony, ktoré zasiahli armádne letiská v Rusku, leteli z Ukrajiny. Prešli asi 500 km

06.12.2022 20:35

Ukrajinským útokom hlboko v ruskom území sa tak mení geografia vojny.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 358
Celková čítanosť: 749647x
Priemerná čítanosť článkov: 2094x

Autor blogu

Kategórie