Založ si blog

Zneužitie poslednej dôvery sa „hodnotovému“ kolektívnemu západu iste vypomstí

Aj totálne znepriatelené strany majú hranice človečiny, ktoré neprekročia. Také, v ktorých dokážu komunikovať. Také hranice sú bežné v humanitárnych otázkach.

Všetci sa pamätáme na argumenty ohľadne ukrajinského obilia. Hlad v treťom svete bol tým najväčším „bicím kameňom“, ktorý veci rozhýbal.

Kolektívny západ a Ukrajina nehanebne klamala celý svet. Uvádzam azbukový zdroj, nevšímajte si komentár, ale faktografiu v tabuľkách. Hanbím sa, že aj náš oficiálny „spoluhlas“ v skupine kolektívneho západu nehanebne zneužil humanitárnu páku k riešeniu svojho biznisu. Ak by mi dotknutý hladujúci teraz ako zločinnému európanovi napľul do očí, nemohol by som v najmenšom protestovať.

Aj dieťa učíme, že volanie o pomoc nesmie byť „len tak“, pretože potom v prípade skutočnej núdze volaniu nik neuverí. Infantilita myšlienok, komunikácie, zámerov, hodnôt a vôbec filozofie našich elít sa stáva zrejmou, nielen v horeuvedenom prípade.

Iba mimochodom. O infantilnom pokuse zaviesť pod touto zámienkou plavidlá NATO ako ochranné konvoje do Čierneho mora, a tak zneužitie pojmu humanitárnej krízy na vojenský prospech, už tiež nieto pochýb a hoax sa stal pravdou.

https://vz.ru/news/2022/9/14/1177432.html

Aj tak je kyselé alebo Zlý sen Vodcu

28.09.2022

Pred referendami sme sa mohli rozprávať o hocičom, ale nechceli sme. Po referendách už vonkoncom nechceme, ale už vôbec nie je o čom…. Výber sna z archívu: Po Majdane sme Minské dohody podpísať nechceli. Radšej sme tam s novými tankami a delami 8 rokov chodili.

Peniaze – peněži – peníze

22.09.2022

Citát (zvolanie) zo známeho filmu pozná každý. Dnes sme si ho inými slovami prečítali v mainstreame. Arkady Moshes, riaditeľ výskumného programu východného partnerstva a Ruska vo Fínskom inštitúte pre medzinárodné záležitosti: „V situácii, keď už Západ toľko obetoval do podpory obete agresie, kapitulantstvo si naozaj nemôže dovoliť“. Ja dodávam: Peniaze [...]

Infantilita kolektívneho západu

21.09.2022

Vrece sa roztrhlo s vyjadreniami elít k referendám na Donbase a Luhansku. Keby títo panáčkovia povedali skutočne, o čo im ide, bolo by to normálne. Ale oni sa prikrývajú morálkou! Výkričníkom farizejstva je vyjadrenie francúzskeho prezidenta o imperializme (a neokolonializme) Ruskej federácie ! Citujem denník Pravda: „Francúzsky prezident Emmanuel Macron označil [...]

Taliansko voľby

Talianske ministerstvo vnútra pochybilo pri prideľovaní mandátov

29.09.2022 15:21

Niektorí politici, ktorí sa radovali zo získania kresla v snemovni, tak nakoniec zrejme v novom parlamente nezasadnú.

USA, Kalifornia, búrka, dážď, záplavy, potopa, voda, more,

Mesto Rijeka po daždi zaplavila voda, zahynul jeden človek

29.09.2022 13:59

V priebehu dvoch hodín spadlo v chorvátskom prístavnom meste takmer toľko zrážok, čo v priemere spadne za celý september.

Ukrajina Rusko referendá vlajka

Štyri okupované oblasti Ukrajiny budú k Rusku pripojené v piatok, vyhlásil Kremeľ

29.09.2022 12:35

Moskvou dosadení "lídri" štyroch okupovaných oblastí podpíšu dohody o pričlenení k Ruskej federácii na piatkovej ceremónii.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 300
Celková čítanosť: 632023x
Priemerná čítanosť článkov: 2107x

Autor blogu

Kategórie