Založ si blog

Hurá! Hurá! Sankcie plnou silou! Ale opapapatrneeee!

Sme nadržaní plnou silou, tvrdo a nekompromisne uvaliť siedmy balík sankcií na diabolské Rusko. Hurá, hurá, hurá!!!

Zliatiny hliníka, zliatiny horčíka a iné špeciálne legované ocele. Pre celú Európu strategickým dodávateľom je VSMPO-Avisma Corporation. Sídli v RF, preto nadržaná Európa chcela dať Rusom po prstoch.

Ale no, no, no! Európska únia moc nevyskakovať!!! Peniaze (aj americké) vždy až na prvom mieste. Oni tí rusáci nám dodávajú aj titánové zliatiny. Čo by sme si v Boeingu a iných zlaté vajíčka nesúcich korporáciách, vrátane súčastí nášho dokonalého vojensko-priemyselného komplexu demokratického kolektívneho západu, bez dodávok titánových zliatin od teroristického nepriateľa a nášho nepriateľa počali?

Xi,xi, xi? Nesmiať sa! Pśśśt, pśśśt, tíško!

VSMPO-Avisma Corporation je teda naša tajne chránená kvetinka. Je najväčším svetovým výrobcom titánu s celým technologickým cyklom. 

Podľa odhadov korporácia zabezpečuje asi 30 % dodávok titánu pre svetový letecký priemysel, pričom asi 40 % potrieb titánu pre Boeing a tiež 60 % potrieb Airbus.

Takže sankcie budú, ale strategického dodávateľa vojensko-priemyselného komplexu nasrdiť nesmieme. Môžeme sa od Ruska odpojiť aspoň pri výrobe zbraní? Nemôžeme, ale nikomu to nepovieme.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 905782x
Priemerná čítanosť článkov: 2384x

Autor blogu

Kategórie