Založ si blog

Ani Slováci (nielen) neveria…alebo o paradoxe dnešnej doby

Stránka Hoaxy a podvody zverejnila:

„ANI NEMCI NEVERILI… ALEBO O PARADOXE DNEŠNEJ DOBY

Spojenecké vojská po oslobodení koncentračných táborov vozili na miesta nemeckých obyvateľov, aby videli, aké hrôzy sa odohrávali nielen v ich krajine. Obyčajní Nemci buď o týchto skutkoch nevedeli, alebo nechceli vedieť alebo s tým priamo súhlasili. Z dnešnej perspektívy je ťažké si predstaviť, že niekto o tom nemohol vedieť, no je nutné dodať, že v tom čase chýbali dnešné moderné technológie určené na výmenu informácií. Ak si myslíte, že internet či Facebook by v tom čase nejakým spôsobom pomohli, možno sa mýlite. Aspoň z pohľadu niektorých hoaxerov pôsobiach na území Slovenskej republiky. Dnes máme internet, Facebook a najrýchlejšie komunikačné a spravodajské možnosti na prenos informácií. Ani to však niektorým nepomáha v utvorení si reálneho obrazu, aké hrôzy sa dejú na území Ukrajiny. Práve naopak, rozmach moderných komunikačných technológií spôsobuje zahltenie mozgových kapacít mnohých ľudí, čo je úplne normálne, ľudské. Ich triedenie je o to náročnejšie a vyžaduje si efektívny boj proti dezinformáciám zo strany bezpečnostných zložiek štátu. Aj o tom je naša práca, aby sa raz nestalo, že niektorí z nás sa budú musieť ísť osobne pozrieť na Ukrajinu ako Nemci v roku 1945…Predstava o tom, že moderné informačné technológie môžu byť pomocníkom v oblasti čerpania reálnych informácií aj v rámci vojny, bola a je len utópiou.“

******************

Niekoľko poznámok nevedomého občana na bezpečnostné zložky štátu vedúce boj proti dezinformáciám.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o dejoch na Ukrajine, najmä od roku 2014.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o 8-ročnej tyranii a lynči na ukrajinskom obyvateľstve ruskej národnosti. Nepochybujem, že majú info o potupnom „pivničnom“ spôsobe života celých regiónov.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o vyše 820 000 exode ukrajincov ruskej národnosti do RF ešte pred 24.februárom.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o ukrajinských zákonoch k zákazu používania ruského jazyka v úradnom styku.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o ukrajinskom zákone „k zrušeniu“ národnostných menšín (ruská, maďarská, poľská, bieloruská, rumunská, turecká, …) pomocou pojmu „pôvodné obyvateľstvo“, t.j. skupiny, ktorá má školy s materským vyučovacím jazykom v zahraničí.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o vojenských akciách súkromných armád Azov, Aydar, … ako i ukrajinskej armády voči miliónom ukrajinských civilistov ruskej národnosti.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o tom, že existovali plány (a rozkazy Volodymyra Z.) k útoku (marec 2022) ukrajinskej armády na územia ukrajincov ruskej národnosti s cieľom…

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o vojenských útokoch ukrajinských zložiek ťažkou technikou na územia ukrajinských rusov pred 24. februárom, na civilné ciele. Takže vedia, že vojna nezačala 24. februára, a že ju nezačala RF!

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o biolaboratóriách, ktoré vyvíjali a vyrábali komponenty ZHN na etnickom princípe na zmluvnom základe s USA.

Obávam sa, aby sa raz nestalo, že niektorí z nás sa budú musieť ísť osobne pozrieť na Ukrajinu ako Nemci v roku 1945…presvedčiť sa, že aj ukrajinec ruskej národnosti je človek, a nezaslúžil si 8-ročnú tyraniu a lynč od materského ukrajinského štátu!

Obávam sa, aby sa raz nestalo, že niektorí z nás sa budú musieť ísť osobne pozrieť na Ukrajinu ako Nemci v roku 1945…presvedčiť sa o existencii biolaboratórii určených k vývoju ZHN.

Stojím si za tým, že vojna je zlyhaním civilizácie.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

vlak, železnice, trať, koľaje

Pri Senci zrazil rýchlik muža, železničná doprava je úplne odstavená

22.03.2023 20:52

V blízkosti železničného priecestia pri Senci v smere Veľký Biel zrazil rýchlik muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

Britský princ William.

Princ William nečakane prišiel do Poľska za vojakmi pomáhajúcimi Ukrajine

22.03.2023 19:47

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, aby poďakoval britským a poľským vojakom zapojeným do podpory Ukrajine.

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 819600x
Priemerná čítanosť článkov: 2157x

Autor blogu

Kategórie