Založ si blog

Ani Slováci (nielen) neveria…alebo o paradoxe dnešnej doby

Stránka Hoaxy a podvody zverejnila:

„ANI NEMCI NEVERILI… ALEBO O PARADOXE DNEŠNEJ DOBY

Spojenecké vojská po oslobodení koncentračných táborov vozili na miesta nemeckých obyvateľov, aby videli, aké hrôzy sa odohrávali nielen v ich krajine. Obyčajní Nemci buď o týchto skutkoch nevedeli, alebo nechceli vedieť alebo s tým priamo súhlasili. Z dnešnej perspektívy je ťažké si predstaviť, že niekto o tom nemohol vedieť, no je nutné dodať, že v tom čase chýbali dnešné moderné technológie určené na výmenu informácií. Ak si myslíte, že internet či Facebook by v tom čase nejakým spôsobom pomohli, možno sa mýlite. Aspoň z pohľadu niektorých hoaxerov pôsobiach na území Slovenskej republiky. Dnes máme internet, Facebook a najrýchlejšie komunikačné a spravodajské možnosti na prenos informácií. Ani to však niektorým nepomáha v utvorení si reálneho obrazu, aké hrôzy sa dejú na území Ukrajiny. Práve naopak, rozmach moderných komunikačných technológií spôsobuje zahltenie mozgových kapacít mnohých ľudí, čo je úplne normálne, ľudské. Ich triedenie je o to náročnejšie a vyžaduje si efektívny boj proti dezinformáciám zo strany bezpečnostných zložiek štátu. Aj o tom je naša práca, aby sa raz nestalo, že niektorí z nás sa budú musieť ísť osobne pozrieť na Ukrajinu ako Nemci v roku 1945…Predstava o tom, že moderné informačné technológie môžu byť pomocníkom v oblasti čerpania reálnych informácií aj v rámci vojny, bola a je len utópiou.“

******************

Niekoľko poznámok nevedomého občana na bezpečnostné zložky štátu vedúce boj proti dezinformáciám.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o dejoch na Ukrajine, najmä od roku 2014.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o 8-ročnej tyranii a lynči na ukrajinskom obyvateľstve ruskej národnosti. Nepochybujem, že majú info o potupnom „pivničnom“ spôsobe života celých regiónov.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o vyše 820 000 exode ukrajincov ruskej národnosti do RF ešte pred 24.februárom.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o ukrajinských zákonoch k zákazu používania ruského jazyka v úradnom styku.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o ukrajinskom zákone „k zrušeniu“ národnostných menšín (ruská, maďarská, poľská, bieloruská, rumunská, turecká, …) pomocou pojmu „pôvodné obyvateľstvo“, t.j. skupiny, ktorá má školy s materským vyučovacím jazykom v zahraničí.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o vojenských akciách súkromných armád Azov, Aydar, … ako i ukrajinskej armády voči miliónom ukrajinských civilistov ruskej národnosti.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o tom, že existovali plány (a rozkazy Volodymyra Z.) k útoku (marec 2022) ukrajinskej armády na územia ukrajincov ruskej národnosti s cieľom…

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o vojenských útokoch ukrajinských zložiek ťažkou technikou na územia ukrajinských rusov pred 24. februárom, na civilné ciele. Takže vedia, že vojna nezačala 24. februára, a že ju nezačala RF!

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o biolaboratóriách, ktoré vyvíjali a vyrábali komponenty ZHN na etnickom princípe na zmluvnom základe s USA.

Obávam sa, aby sa raz nestalo, že niektorí z nás sa budú musieť ísť osobne pozrieť na Ukrajinu ako Nemci v roku 1945…presvedčiť sa, že aj ukrajinec ruskej národnosti je človek, a nezaslúžil si 8-ročnú tyraniu a lynč od materského ukrajinského štátu!

Obávam sa, aby sa raz nestalo, že niektorí z nás sa budú musieť ísť osobne pozrieť na Ukrajinu ako Nemci v roku 1945…presvedčiť sa o existencii biolaboratórii určených k vývoju ZHN.

Stojím si za tým, že vojna je zlyhaním civilizácie.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 905739x
Priemerná čítanosť článkov: 2384x

Autor blogu

Kategórie