Založ si blog

Ani Slováci (nielen) neveria…alebo o paradoxe dnešnej doby

Stránka Hoaxy a podvody zverejnila:

„ANI NEMCI NEVERILI… ALEBO O PARADOXE DNEŠNEJ DOBY

Spojenecké vojská po oslobodení koncentračných táborov vozili na miesta nemeckých obyvateľov, aby videli, aké hrôzy sa odohrávali nielen v ich krajine. Obyčajní Nemci buď o týchto skutkoch nevedeli, alebo nechceli vedieť alebo s tým priamo súhlasili. Z dnešnej perspektívy je ťažké si predstaviť, že niekto o tom nemohol vedieť, no je nutné dodať, že v tom čase chýbali dnešné moderné technológie určené na výmenu informácií. Ak si myslíte, že internet či Facebook by v tom čase nejakým spôsobom pomohli, možno sa mýlite. Aspoň z pohľadu niektorých hoaxerov pôsobiach na území Slovenskej republiky. Dnes máme internet, Facebook a najrýchlejšie komunikačné a spravodajské možnosti na prenos informácií. Ani to však niektorým nepomáha v utvorení si reálneho obrazu, aké hrôzy sa dejú na území Ukrajiny. Práve naopak, rozmach moderných komunikačných technológií spôsobuje zahltenie mozgových kapacít mnohých ľudí, čo je úplne normálne, ľudské. Ich triedenie je o to náročnejšie a vyžaduje si efektívny boj proti dezinformáciám zo strany bezpečnostných zložiek štátu. Aj o tom je naša práca, aby sa raz nestalo, že niektorí z nás sa budú musieť ísť osobne pozrieť na Ukrajinu ako Nemci v roku 1945…Predstava o tom, že moderné informačné technológie môžu byť pomocníkom v oblasti čerpania reálnych informácií aj v rámci vojny, bola a je len utópiou.“

******************

Niekoľko poznámok nevedomého občana na bezpečnostné zložky štátu vedúce boj proti dezinformáciám.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o dejoch na Ukrajine, najmä od roku 2014.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o 8-ročnej tyranii a lynči na ukrajinskom obyvateľstve ruskej národnosti. Nepochybujem, že majú info o potupnom „pivničnom“ spôsobe života celých regiónov.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o vyše 820 000 exode ukrajincov ruskej národnosti do RF ešte pred 24.februárom.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o ukrajinských zákonoch k zákazu používania ruského jazyka v úradnom styku.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o ukrajinskom zákone „k zrušeniu“ národnostných menšín (ruská, maďarská, poľská, bieloruská, rumunská, turecká, …) pomocou pojmu „pôvodné obyvateľstvo“, t.j. skupiny, ktorá má školy s materským vyučovacím jazykom v zahraničí.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o vojenských akciách súkromných armád Azov, Aydar, … ako i ukrajinskej armády voči miliónom ukrajinských civilistov ruskej národnosti.

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o tom, že existovali plány (a rozkazy Volodymyra Z.) k útoku (marec 2022) ukrajinskej armády na územia ukrajincov ruskej národnosti s cieľom…

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o vojenských útokoch ukrajinských zložiek ťažkou technikou na územia ukrajinských rusov pred 24. februárom, na civilné ciele. Takže vedia, že vojna nezačala 24. februára, a že ju nezačala RF!

Som presvedčený, že bezpečnostné zložky štátu SR mali a majú informácie o biolaboratóriách, ktoré vyvíjali a vyrábali komponenty ZHN na etnickom princípe na zmluvnom základe s USA.

Obávam sa, aby sa raz nestalo, že niektorí z nás sa budú musieť ísť osobne pozrieť na Ukrajinu ako Nemci v roku 1945…presvedčiť sa, že aj ukrajinec ruskej národnosti je človek, a nezaslúžil si 8-ročnú tyraniu a lynč od materského ukrajinského štátu!

Obávam sa, aby sa raz nestalo, že niektorí z nás sa budú musieť ísť osobne pozrieť na Ukrajinu ako Nemci v roku 1945…presvedčiť sa o existencii biolaboratórii určených k vývoju ZHN.

Stojím si za tým, že vojna je zlyhaním civilizácie.

Hlupákov je vždy vidieť najviac

25.06.2022

Pred 80 rokmi sa Nemčinu nechcel učiť skoro nikto. „Veď sa predsa nebudem učiť reč okupantov!“. Potom mnohí tento postoj ľutovali. Následne verchuška pohŕdala Angličtinou. Veď načo by nám bola reč imperialistu. Síce sa učila, ale ako a v akom rozsahu… Pri nástupe na školu (82) sa nám učiteľka Ruštiny ospravedlňovala, že síce chápe našu ideogickú [...]

Skutočný účel sankcií alebo zrušenie hlavnej výhody globalizmu

24.06.2022

Mám takú otázku do pléna. Čo musí byť splnené, aby ste boli schopní mať niekoho za nepriateľa a začali ho fyzicky ničiť? Nesmie byť žiaden podstatný existenčný záujem, ktorý by ste svojou nepriateľskou akciou ničili. V minulosti žiadne rodinné väzby; také účelové manželstvá kráľovských rodov kedysi fungovali lepšie ako hocijaké mierové zmluvy. Má to veľa [...]

Prieskum ako nechcený dôkaz xenofóbie Západu

23.06.2022

Mainstream zverejnil informáciu o prieskume s výsledom, že 85 percent ľudí v 18 prozápadných krajinách neznáša Rusov. Skúsme sa na to pozrieť z iných pohľadov. Prozápadné médiá (a režimy). Dovolím si odcitovať jedného diskutéra. „Západ a jeho médiá. Proti hoaxom bojujú tak,že ich s obľubou sami vytvárajú.Proti propagande „bojujú“ úplne [...]

Igor Matovič

Matovič opäť útočí na Lengvarského: Nadsluhuje na svojom mieste

25.06.2022 15:21

Aj podľa poslanca Eštoka je šéf rezortu zdravotníctva zrelý na odvolanie.

nehoda

Na diaľnici D2 sa pri nehode zranilo 8 osôb vrátane dieťaťa

25.06.2022 14:50

Na mieste zasahovali zdravotní záchranári i hasiči.

toblerone

V Bratislave sa bude vyrábať legendárna švajčiarska čokoláda

25.06.2022 13:48

Ikonická trojuholníková čokoláda sa začala vyrábať v roku 1908.

litva, rusko

Moskva ide ďalej: Po vyhrážkach spochybňuje hranice Litvy

25.06.2022 12:46

Rusko zákaz prepravy tovaru do Kaliningradskej oblasti označilo za "nelegálne".

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 212
Celková čítanosť: 435784x
Priemerná čítanosť článkov: 2056x

Autor blogu

Kategórie