Založ si blog

K slávnostnej uvítacej výzdobe

Vojna sa raz určite skončí. Naša krajina sa musí už teraz prichystať na návštevu najvzácnejšiu. Predpokladám, že nasvietenie všetkých významných objektov do modro-žlta by ukazovalo na našu malú kreativitu.

Táto návšteva určite nepríde sama. Dá sa predpokladať, že po vyhratej vojne sa do vedenia krajiny dostanú za zásluhy aj pôvodní podporovatelia a spolubojovníci. Kto sa zaujímal o dianie pred vojnou vie, že aj Západ, do ktorého už hrdo patríme, tieto dobrovoľnícke zložky podporoval a financoval.

Verím, že môj nápad nezapadne a už na najbližších protiputinovských demonštráciách sa objavia zástavy a znaky hrdinských práporov Azov, Pravý sektor a Aydar. Tiež by sme mali dotáciami zabezpečiť, aby sa táto symbolika dostala do škôl, aby sa s ňou naša mládež dokonale zžila a hrdo ju používala.

Očakávam, až príde čas, tieto symboly vo forme výstrčí alebo zástav budú lemovať celú našu vlasť.

Pripomínam, že Vláda SR, ostatné orgány a inštitúcie musia pomocou novoprijatých antidezinformačných demokratizačných zákonov dôsledne zabezpečiť, aby obyvateľstvo nebolo atakované hoaxami o „iných“ ideologických súvislostiach týchto znakov a ich nositeľov v ich vlasti.

Ilustračné návrhy:

Dovetok k námetu projektu nasvecovania: Znak Azov nenasvecovať bielou na čiernom podklade, aby nebolo zamenené za bojovú zástavu istého SS regimentu.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Lučenec, kúpalisko

Hygienickým požiadavkám na kúpanie nevyhoveli 4 vodné plochy a jedno kúpalisko

12.07.2024 17:17

Hygienickým požiadavkám na kvalitu vody na kúpanie nevyhoveli vzorky odobraté v piatich prírodných vodných plochách.

nina polakova portret

Šimkovičovej sa nepáči, že Drlička odvolal šéfku baletu bez jej vedomia a žiada vysvetlenie

12.07.2024 16:03

Poláková ako jedna z mála v roku 2022, po odvolaní Mateja Drličku z postu generálneho riaditeľa, neodstúpila zo svojej funkcie.

Suchoj SuperJet 100

V Rusku spadlo dopravné lietadlo bez cestujúcich, trojčlenná posádka zahynula

12.07.2024 15:49, aktualizované: 16:20

V lietadle neboli pasažieri, stroj sa zrútil pri skúšobnom lete po oprave.

Lipšic

Ústavný súd dal Lipšicovi za pravdu. V kauze kritiky diskriminačných žalôb súdy porušili jeho práva

12.07.2024 15:23

Celý spor sa týka diskriminačných žalôb, ktoré v minulosti podalo na štát množstvo sudcov bežných súdov vzhľadom na výrazne vyššie platy sudcov bývalého Špeciálneho súdu.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 911806x
Priemerná čítanosť článkov: 2399x

Autor blogu

Kategórie