Založ si blog

Na hrubé vrece hrubá záplata

Žijeme v krajine, kde premiér chce nátlakom a existenčným vydieraním donútiť ľudí k účasti na „medicínskom“ experimente.

Súčasnej junte a jej slúžiacim cenzorom sa „zdá“ neprimerané prirovnávať súčasnú politiku a jej predstaviteľov k režimom tridsiatych rokov minulého storočia a ich predstaviteľom. A vôbec spomínať tragicky známe zariadenia pre redukciu počtov nepohodlných skupín obyvateľstva.

Takže inak:

Smutne známy lekár smutne známych zariadení robil smutne známe experimenty na nepohodlných skupinách obyvateľstva. Morálnu prípustnosť mal zdôvodnenú smutne známym ideológom režimu, z ktorého vzišla najväčšia apokalypsa súčasných dejín.

V minulých blogoch som si zaviedol náhradný pojem Režim 2020. Režim 2020 má už svojich:

  • smutne známych lekárov;
  • plánovačov pre smutne známe lekárske experimenty na „neprispôsobivých“ skupinách obyvateľstva;
  • plánovačov, ktorí doteraz „zodpovedným“ nepripustia odstúpiť od očkovacieho plánu;
  • ideológov a protagonistov pre zdôvodňovanie morálnej prípustnosti redefinícii pojmov demokracia, sloboda a pravda;
  • schvaľovateľov a zástancov už schválených zákonov k tvorbe, prevádzke a financovaniu zariadení zmyslom podobných smutne známym zariadeniam zpred 80-90 rokov.

Ak mi Režim 2020 „experimentálnou“ ihlou siahne na deti alebo moju ženu, alebo na mňa, budem sa snažiť veci zabrániť všetkými dostupnými prostriedkami. Ak tomu nedokážem zabrániť, na pomstu a jej prípravu je času dosť. Budem aj deti vychovávať k inštitútu krvnej pomsty.

Pri súčasnom stave spoločenského vedomia som presvedčený, že mnohí sa stotožnia (a pribúda ich):

Ak nám Režim 2020 „experimentálnou“ ihlou siahne na deti alebo naše ženy, alebo na nás chlapov, budeme sa snažiť veci zabrániť všetkými dostupnými prostriedkami. Ak tomu nedokážeme zabrániť, na pomstu a jej prípravu je času dosť. Budeme aj deti vychovávať k inštitútu krvnej pomsty.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 905752x
Priemerná čítanosť článkov: 2384x

Autor blogu

Kategórie