Založ si blog

Líderstvo krajiny a Mengeleho indexačná novela.

Zabudnime na Covid 19 a očkovanie. Situáciu zovšeobecnime. Pokuta, možno aj väzenie za odmietnutie účasti v lekárskom(?) experimente.

Pýtam sa, VŠETKÝCH:

Nech si nejaká rádoby think-tank entita vymyslí pokus, experiment a Verchuška tomu dá podporu.

Nech s tým na základe propagandy, na základe tvrdení „autorít“ súhlasí polovica ľudí. Mentálny výpadok úsudku o násilí voči druhému je zo sociologických princípov možný u asi 60 percent ľudí. Ak týmto dáte každému drobnú úlohu na procese mučenia, oni ju z pohodlnosti prijmú, ochotne ju urobia a vinu na utýraní cítiť nebudú.

Nech think-tank entita vymyslí N+1 úroveň experimentu. Celá populácia mučiacich a mučených je v tom momente preindexovaná o úroveň naspäť. Z mučiacich sa stanú mučení.

Iba opätovné prijatie podmienok N+1 úrovne experimentu priznáva spoločenský status mučiteľa. Pretože hviezdna experimentujúca think-tank entita definuje úroveň N zdravotne rizikovú – hodnú iba izolácie, opovrhnutia a mučenia. V tomto princípe a jeho mravnom opodstatnení propaganda neustále mučiacich utvrdzuje.

Ak teraz „situačne mučiaci“ prijmú tento precedens, potom bude pre Verchušku a záujmy think-tank entity hračkou použiť hygienokratický paragraf volebného zákona, ktorým je možné „vtedy situačne mučených“ alias zdravotne rizikových obmedziť na volebnom práve. Pri vhodnej taktike takmer všetkým!

Ak teraz „situačne mučiaci“ prijmú tento princíp, potom je iba krok k zrušeniu volieb a nastoleniu doživotných vládcov aj voči teraz „situačne mučiacim“.

Ak teraz „situačne mučiaci“ prijmú tento princíp, morálne legalizujú hocijaký hygienokratický nátlak na experiment i na nich samých (povinnosť povinnej liečby a vyšetrenia). VŠETKÝM! Aj na svojich deťoch a vnukoch!

Ak teraz spokojnučkí „mučiaci“ mentálne prijmú precedens experimentu dnešných dní, dajú experimentujúcemu think-tank právo nasadzovať aj im samým okovy v mene hocijakej reindexácie spoločnosti na mučených a mučiacich.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

blesk. búrka

Na Slovensko sa rúti rozsiahly búrkový systém. Na západe hrozí silný vietor, krúpy a dážď

12.07.2024 19:02

Vo večerných hodinách hrozí najmä na západnom a severozápadnom Slovensku silný nárazový vietor, lokálne sa vyskytnú aj krúpy a prívalový dážď.

Lučenec, kúpalisko

Hygienickým požiadavkám na kúpanie nevyhoveli 4 vodné plochy a jedno kúpalisko

12.07.2024 17:17

Hygienickým požiadavkám na kvalitu vody na kúpanie nevyhoveli vzorky odobraté v piatich prírodných vodných plochách.

nina polakova portret

Šimkovičovej sa nepáči, že Drlička odvolal šéfku baletu bez jej vedomia a žiada vysvetlenie

12.07.2024 16:03

Poláková ako jedna z mála v roku 2022, po odvolaní Mateja Drličku z postu generálneho riaditeľa, neodstúpila zo svojej funkcie.

Suchoj SuperJet 100

V Rusku spadlo dopravné lietadlo bez cestujúcich, trojčlenná posádka zahynula

12.07.2024 15:49, aktualizované: 16:20

V lietadle neboli pasažieri, stroj sa zrútil pri skúšobnom lete po oprave.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 911813x
Priemerná čítanosť článkov: 2400x

Autor blogu

Kategórie