Založ si blog

Krajina, kde lajdáci kážu o morálke.

Znovu mám takú sumárnu pridebílkastú otázku.

Verchuška cez leto neurobila takmer nič. Neschopnosť? – Nezodpovednosť? – Zákernosť? – Lenivosť? – Lajdáckosť?

Verchuška v lete dovolila neobmedzený, aj medzinárodný pohyb nakazených, hoci očkovaných osôb. Lepšiu organizáciu „plošného premorenia“ nevymyslíte.

Verchuška i teraz v čase pred humanitárnou katastrofou „odmeňuje“ – dovolila takmer neobmedzený pohyb nakazených, hoci očkovaných osôb. Lepšiu legalizáciu národnej sabotáže nevymyslíte.

Verchuške teraz tečie do topánok, kričí o humanitárnej kríze.

Verchuška, aby sanovala svoje ničnerobenie a neschopnosť, svoju lajdošinu, teraz od nás chce „zodpovednosť“ a národnú obetu.

„Zodpovednosť“ vo forme povinného prijatie experimentálnej „vakcíny“. Zobratia vabank svojho života a zdravia ako vlasteneckú povinnosť.

Ste mentálne ok s tým, že subjekt (Vláda SR), ktorý v lete zlyhal na celej čiare (Neschopnosť? – Nezodpovednosť? – Zákernosť? – Lajdáckosť?), Vám teraz bude kázať o občianskej a vlasteneckej zodpovednosti a nútiť Vás a Vaše rodiny dať vabank život-zdravie – rodinu- existenciu – vzťahy-…?

Poznámka na záver – Týka sa VŠETKÝCH. Ak povinné očkovanie, proces bude aj do budúcnosti pre N+1 ihiel.

Prirodzené riešenie, ktoré malo byť už dávno, ale …: – Neschopákov vyhodiť, a dať tam rozumných a schopných.

Turci, člen NATO, ako kremľoboti a háveď

01.02.2023

Ak náš človek podporí názor administratívy RF, že na území Ukrajiny sa páchajú v biolabákoch nehanebné činy, je prehlásený za kremľobota, putinovca, antidemokrata, najnovšie háveď. Kladiem si teda takú pridebílkastú otázku, čo za nezmysly sa to objavili v tureckej tlači. V štáte člena NATO, v štáte nášho spojenca. To tu už nik nič negarantuje? [...]

Poroď, staraj sa, vychovaj – A potom už drž hubu!!!

07.01.2023

…a keď nebudeš držať hubu, dáme Ti nálepku radikál, homofób, xenofób, antidemokrat, … Kedysi sa hovorilo: „Ja som baník, kto je viac?“ Podľa najnovších hlasov z EÚ bude: „Ja som LGBT(x) aktivista, kto je viac?“ Maďarsko prijalo zákon o ochrane detí. Podstatou je ukotvenie rodičovských práv ako práv neobíditeľných. Zákon má zabrániť [...]

Koňa aj násilím privedieš k vedru, ale neprinútiš ho napiť sa

29.12.2022

Za posledné dva a pol roka sme si prežili veľmi veľa. Pocit „stáť na správnej strane“ dokázal vybudovať poriadnu dávku sebavedomia a osobnej dôležitosti najmä u tých, ktorí sa inak nedokázali realizovať. „ Hodnoty“ šírené „autoritami“ medzi pospolitý ľud neomylne našli svoje ciele. Spomínajme, ktože to k nám hovoril, aby intelektuálne a štátnicky [...]

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 380
Celková čítanosť: 905804x
Priemerná čítanosť článkov: 2384x

Autor blogu

Kategórie