Založ si blog

Totalitná liberálna demokracia

Maďarský líder pomenoval onoho času veci veľmi presne: „Demokracia nepotrebuje prívlastok“.

Aj naše elity už dva roky krútia, a logikou liberálnej demokracie deformujú základné filozofické pojmy demokracia, sloboda, právo, spravodlivosť. Podsúvajú nám demagógiu, že sa na ne „musíme pozerať inak“.

Všimnite si, že propagovaný liberalizmus neguje slobodu. „To jsou ale paradoxy!“

Ak zmeníte základné pojmy, i na korektnej štruktúre výrokovej matematiky Vám z toho vyjde totálny nezmysel, rovnako znejúcimi pojmami zákerne „ojetrtkabátite“ masy. Taký nezmysel, ako si už pri deformácii základných pojmov vytýčite. Deštrukcia skutočne hodnotového spoločenského vedomia, hodnôt tým, že budete zdôrazňovať „hodnoty demokratického sveta“. Skryte iba toho jedine správneho, liberálneho. To je cieľ mocibažných všehomíra, strategická kóta, z ktorej je už konečný útok k zotročeniu človeka úpĺná „malina“.

https://www.facebook.com/watch?v=428875252606294

Dovetok: Klamstvo je náboženstvom otrokov a pánov a pravda je bohom slobodného človeka.

Etalón, funkčný referenčný model

16.08.2022

S údivom som si pod článkom periodika prečítal takýto komentár: „Je to prosté a jednoduché : vydržať,dať podpore Ukrajiny absolútnu prioritu,dodávať toľko moderných zbraní,koľko je potreba a k týmto zbraniam aj vycvičené obsluhy – „dovolenkárov“.rusáci nemajú čo protestova´t,“dovolenkárov“ predsa stvorili oni sami.A mlátiť do [...]

Jedinečné revolučné obdobie

15.08.2022

Pod blogom je link azbukových zdrojov. Iste v mnohom propagandistický článok, pravdivosť jeho hodnotení dajme bokom . Je ale zaujímavý tým, že poukazuje na politicko-mocenské súboje v najvyšších štruktúrach Ukrajiny. Rovina prezident a jeho „team“ voči volenej štruktúre starostov či šéfov „VUC“, ako jednotlivé osoby. Rovina prezident a jeho [...]

Z jaskýň nás dostal názorový spor

14.08.2022

Bohužial, táto myšlienka nie je z mojej hlavy, taký macher nie som. Dosť často hovorím, že elity hádžu posledných pár mesiacov medzi nás „témy“, ktoré rozdelia spoločenské vedomie a tým aj spoločnosť na nepriateľské tábory. Pritom skutočná línia sporu je vždy elity – ľud. Pomocné otázky: Covid. Ukrajina. Pritom elity z najvyšších štruktúr [...]

Bordeaux / Oheň / Požiar / Hasič /

V lesnom požiari na severe Maroka zahynuli traja hasiči

16.08.2022 20:03

Štyria muži podozriví zo založenia požiaru sú zatknutí.

SR ÚV premiér LOZ Visolajský rokovanie TK BAX

Z vyšších platov sú len sľuby. Premiér zdravotníkom stále nič neponúkol

16.08.2022 17:59

Premiér Eduard Heger zdôrazňoval, že do konca júna sa nájde riešenie, ako vláda zdravotníkom zvýši platy. Je polovica augusta a na stole nie je žiadne.

rusky pas

Koncom augusta sa rozhodne, ako si Schengen poradí s ruskými vízami

16.08.2022 17:58

Koncom augusta budú v Prahe rokovať ministri zahraničných vecí krajín Európskej únie o obmedzí vydávania víz ruským občanom.

Robert Fico

Fico: Vy zadubenci v NAKA, Kajetán Kičura nikdy nekupoval a nevlastnil zlaté tehly

16.08.2022 17:47

Robert Fico sa opäť vrátil k zlatým tehličkám Kajetána Kičuru. Tvrdí, že exšéf hmotných rezerv nikdy nekupoval, nevlastnil a ani nezdedil zlaté tehličky.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 264
Celková čítanosť: 550025x
Priemerná čítanosť článkov: 2083x

Autor blogu

Kategórie