Založ si blog

Test vlastného svedomia alebo Etický kódex ochrancu moderných demokratických európskych hodnôt.

Nech by naša veľká národnostná menšina (18 percent ?) hromadne prejavovala nesúhlas s rozhodnutím o smerovaní tejto krajiny.

1 – Schvaľujem a podporujem kroky vlády k zákazu používania jazyka tejto menšiny na úradoch a školách.

2- Schvaľujem a podporujem tvorbu, formovanie a financovanie súkromných armád s nacistickou symbolikou a filozofiou.

3- Súhlasím so zahraničnou finančnou a inou pomocou zahraničia v tejto veci.

4- Schvaľujem a podporujem použitie predmetných armád k potlačeniu legitímneho politického názoru menšiny. Súhlasím so zahraničnou podporou a účasťou vo veci.

5- Som proti vytvoreniu paralelných štruktúr menšiny pri zlyhaní všetkých pokusov menšiny k dialógu so štátom.

6- Schvaľujem dlhodobý fyzický lynč a tyraniu civilistov menšiny prostriedkami súkromných armád aj regulérnej armády štátu, súhlasím s vojenskými operáciami ako antiteroristickými akciami.

7- Schvaľujem označenie menšiny za kriminálnych separatistov a teroristov.

8- Schvaľujem, že za fyzické obete menšiny sa štát vyviňuje, resp. ich popiera.

9- Schvaľujem a súhlasím so zákonom k „zrušeniu“ národnostných menšín pomocou zavedenia pojmu „pôvodné obyvateľstvo“ (o.i. nesmie mať školstvo v jazyku menšiny v zahraničí).

10- Schvaľujem popieranie 8-ročného fyzického lynču a tyranie menšiny, popieranie cca 820000 exodu menšiny do susednej krajiny ešte pred 24.februárom.

11- Schvaľujem a podporujem všestrannú finančnú pomoc zahraničia pri boji vlády k potlačeniu a fyzickej likvidácii menšiny a jej obrancu..

12- Schvaľujem a podporujem všestrannú pomoc zahraničia vo vyzbrojovaní a výcviku vojenského personálu k potlačeniu a fyzickej likvidácii menšiny a jej obrancu.

13- Schvaľujem a podporujem činnosť vlády, Vodcu aj zahraničia k tvorbe a prevádzke biolaboratórií s cieľom vytvorenia etnicky cielených biologických ZHN.

14- Som ochotný bojovať za Vodcu v mene ochrany a zachovania vládnej moci i napriek horeuvedeným praktikám presadzovania moci. Územná integrita štátu je nadradená právu človeka z národnostnej menšiny na dôstojný život bez štátnej tyranie.

15- Podporujem a schvaľujem prípravu, organizáciu a uskutočnenie rozsiahlej vojenskej operácie armádou ku konečnému riešeniu sporu s menšinou.

16- Činnosť smerujúcu proti hore charakterizovanej vládnej moci považujem za zradcovstvo a malo by sa považovať za vlastizradu.

17- Schvaľujem a podporujem všestrannú izoláciu štátu ochrancu menšiny z medzinárodného života a jeho totálnu izoláciu od sveta, vrátanie zhabania majetkov. Od úrovne občana.

18- Schvaľujem a podporujem všestranné pohŕdanie ľuďmi aj kultúrou štátu ochrancu menšiny, ako i menšinou samou.

Hlupákov je vždy vidieť najviac

25.06.2022

Pred 80 rokmi sa Nemčinu nechcel učiť skoro nikto. „Veď sa predsa nebudem učiť reč okupantov!“. Potom mnohí tento postoj ľutovali. Následne verchuška pohŕdala Angličtinou. Veď načo by nám bola reč imperialistu. Síce sa učila, ale ako a v akom rozsahu… Pri nástupe na školu (82) sa nám učiteľka Ruštiny ospravedlňovala, že síce chápe našu ideogickú [...]

Skutočný účel sankcií alebo zrušenie hlavnej výhody globalizmu

24.06.2022

Mám takú otázku do pléna. Čo musí byť splnené, aby ste boli schopní mať niekoho za nepriateľa a začali ho fyzicky ničiť? Nesmie byť žiaden podstatný existenčný záujem, ktorý by ste svojou nepriateľskou akciou ničili. V minulosti žiadne rodinné väzby; také účelové manželstvá kráľovských rodov kedysi fungovali lepšie ako hocijaké mierové zmluvy. Má to veľa [...]

Prieskum ako nechcený dôkaz xenofóbie Západu

23.06.2022

Mainstream zverejnil informáciu o prieskume s výsledom, že 85 percent ľudí v 18 prozápadných krajinách neznáša Rusov. Skúsme sa na to pozrieť z iných pohľadov. Prozápadné médiá (a režimy). Dovolím si odcitovať jedného diskutéra. „Západ a jeho médiá. Proti hoaxom bojujú tak,že ich s obľubou sami vytvárajú.Proti propagande „bojujú“ úplne [...]

zhorené autá v Trnave

Košickému krajskému poslancovi zhorelo auto, škoda dosiahla 14-tisíc eur

25.06.2022 15:42

Polícia už vedie trestné stíhanie.

Igor Matovič

Matovič opäť útočí na Lengvarského: Nadsluhuje na svojom mieste

25.06.2022 15:21

Aj podľa poslanca Eštoka je šéf rezortu zdravotníctva zrelý na odvolanie.

nehoda

Na diaľnici D2 sa pri nehode zranilo 8 osôb vrátane dieťaťa

25.06.2022 14:50

Na mieste zasahovali zdravotní záchranári i hasiči.

toblerone

V Bratislave sa bude vyrábať legendárna švajčiarska čokoláda

25.06.2022 13:48

Ikonická trojuholníková čokoláda sa začala vyrábať v roku 1908.

peter4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 212
Celková čítanosť: 435819x
Priemerná čítanosť článkov: 2056x

Autor blogu

Kategórie